Sport - Ojców

Artykuły - Ojców (64)

 • Daniel Sikorski strzela, kiedy ogląda go ojciec

  Daniel Sikorski strzela, kiedy ogląda go ojciec

  Napastnik Górnika Zabrze, Daniel Sikorski zaliczył do tej pory trzy trafienia w polskiej ekstraklasie. Jaka jest jego recepta na sukces? Każde z tych spotkań oglądał z trybun jego ojciec, Witold.
 • "Żelazny Mike" po raz ósmy został ojcem

  "Żelazny Mike" po raz ósmy został ojcem

  Były mistrz świata kategorii ciężkiej, 44-letni amerykański bokser Mike Tyson po raz ósmy został ojcem. Jego żona Lakiha Spicer urodziła chłopca, któremu dali imiona Morocco Elijah.
 • Czy Ronaldo jest ojcem? Zdecyduje test DNA

  Czy Ronaldo jest ojcem? Zdecyduje test DNA

  Brazylijczyk Ronaldo zdradził w poniedziałek na Twitterze, że jest w trakcie przeprowadzania testu DNA, który da odpowiedź czy jest ojcem pięcioletniego chłopca mieszkającego w Singapurze.
 • Ojciec wątpi w sukces Radwańskiej

  Agnieszka Radwańska dzisiaj wyleciała do Azji na turnieje WTA. W zeszłym roku Polka bardzo dobrze się w nich spisała dochodząc do półfinału w Tokio i finału w Pekinie. Tym razem Robert Radwański, ojciec i trener tenisistki, nie spodziewa się takich sukcesów.
 • Andres Iniesta zostanie ojcem

  Andres Iniesta zostanie ojcem

  Strzelec jedynej bramki w finale mistrzostw świata w RPA, hiszpański piłkarz Andres Iniesta zostanie ojcem. Poinformował, że jego partnerka Anna jest w ciąży.
 • Mike Tyson zostanie ojcem po raz... ósmy

  Mike Tyson zostanie ojcem po raz... ósmy

  Były mistrz świata wagi ciężkiej, 44-letni amerykański bokser Mike Tyson zostanie ojcem po raz... ósmy. Matką dziecka jest Lakiha Spicer. Poród planowany jest na styczeń 2011 roku.
 • Perfekcyjne Toulouse, ojciec pobił syna

  Perfekcyjne Toulouse, ojciec pobił syna

  Toulouse FC kontynuuje świetną serię w Ligue 1. Podopieczni Alaina Casanovy po czterech meczach mają na swoim koncie komplet punktów i oczywiście prowadzą w tabeli.
 • Futbol "religią" ojca Christosa

  Futbol "religią" ojca Christosa

  Wielu fanów traktuje futbol jak religię, zdarzają się też i duchowni-kibice. Fanem greckiego klubu PAOK Saloniki jest prawosławny kapłan, ojciec Christos Mitsios, który na stadionie czuje się jak u siebie w domu. W końcu znajduje się w "świątyni" futbolu.
 • Cristiano Ronaldo został ojcem

  Cristiano Ronaldo został ojcem

  Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, 25-letni Portugalczyk Cristiano Ronaldo został ojcem. Miejscowa prasa podała, że jego syn przyszedł na świat już w czerwcu. Sam zainteresowany dopiero teraz poinformował o tym fakcie.
 • Bramkarz Holandii dostał wolne, bo został ojcem

  Początek piłkarskich mistrzostw świata w RPA był szczególnie udany dla rezerwowego bramkarza Holandii Michela Vorma. W niedzielę został ojcem, a w poniedziałek cieszył się ze zwycięstwa nad Danią 2-0. W nagrodę na trzy dni wróci do ojczyzny, by zobaczyć synka.