Ojciec Święty

Artykuły - Ojciec Święty (2)

 • Media: Komisja lekarzy uznała cud za wstawiennictwem Jana Pawła II

  Media: Komisja lekarzy uznała cud za wstawiennictwem Jana Pawła II

  Komisja lekarzy, powołana przez watykańską Kongregację Spraw Kanonizacyjnych, zaaprobowała cud uzdrowienia za wstawiennictwem Jana Pawła II - poinformował włoski tygodnik katolicki "Credere". Wiadomość przytoczyła w poniedziałek za tym pismem agencja ANSA.
 • Oczy całego świata zwrócone na Stolicę Piotrową

  Oczy całego świata zwrócone na Stolicę Piotrową

  Niespodziewana wiadomość o abdykacji Benedykta XVI odbiła się ogromnym echem nie tylko w środowiskach katolickich. Oczy całego świata zwrócone są na Stolicę Piotrową, w której około 15 marca zbierze się konklawe, aby wybrać nowego Ojca Świętego.
 • Koncert "Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu"

  Koncert "Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu"

  Koncert charytatywny pt. "Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu" odbędzie się 17 maja w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Wystąpią śpiewacy i muzycy Podhala, Spisza i Orawy. Pieniądze z biletów zostaną przeznaczone na edukację młodych Polaków ze Wschodu.
 • Nowy biskup pomocniczy diecezji bielsko-żywieckiej

  Ks. Piotr Greger został mianowany przez papieża Benedykta XVI nowym biskupem pomocniczym diecezji bielsko-żywieckiej. Ojciec Święty przydzielił mu stolicę tytularną Assava - poinformowała w sobotę Nuncjatura Apostolska w Polsce.
 • Premiera opery o Janie Pawle II w Zakopanem

  Premiera opery o Janie Pawle II w Zakopanem

  Owacjami i łzami wzruszenia zakończyła się w niedzielę w Zakopanem premiera opery góralskiej "Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu", opowiadającej o pielgrzymkach papieża pod Tatry i jego związkach z góralami.
 • W niedzielę premiera opery góralskiej o Janie Pawle II

  W niedzielę premiera opery góralskiej o Janie Pawle II

  Uroczysta premiera opery góralskiej "Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu", opowiadającej o związkach papieża z Tatrami i góralami, odbędzie się w niedzielę w Zakopanem. W tworzenie opery zaangażowanych jest ponad 100 góralskich śpiewaków i muzykantów z Podhala.

Filmy - Ojciec Święty (1)