Fakty - oglądalność

Artykuły - Oglądalność (4)

 • Znamy wyniki oglądalności przedwyborczych debat

  Znamy wyniki oglądalności przedwyborczych debat

  Wtorkową telewizyjną "Debatę Liderów" z udziałem przedstawicieli wszystkich ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych obejrzało na antenach TVP, TVN i Polsatu w sumie 6 mln 686 tys. 664 widzów; poniedziałkowe starcie Ewa Kopacz - Beata Szydło śledziło ponad 8 mln osób.
 • Nie wszystko na sprzedaż

  Nie udało mi się jeszcze dopaść w sieci filmu "Tajne specjalnego znaczenia" (ale też żaden ze mnie wizzard), który od paru dni pojawia się tu i tam, i szybko znika, pozostawiając po sobie różne cenzorskie inskrypcje. Nie spodziewam się zresztą, by było w nim cokolwiek, czego by każdy, kto nie bronił się kurczowo przed przyjęciem do wiadomości prawdy, nie wiedział już od dawna.
 • Wysoka festiwalowa oglądalność

  Festiwalowe koncerty i relacje z Opola zgromadziły widownię na poziomie średnio 3 492 tys. przy udziałach 35,1 proc. (w grupie 16-49 1,661 tys. widzów, przy udziałach 33,4 proc.). W piątek 2 czerwca, jak i w sobotę 3 czerwca "Jedynka" była stacją pierwszego wyboru.
 • BAR przegania Big Brother Bitwa

  Z danych telemetrycznych TNS OBOP wynika, że średnia oglądalność programu Big Brother Bitwa w okresie 3 - 14 kwietnia 2002 wyniosła około 8 procent widowni. Niewielkie wahanie w 13 tygodniu br. (poniżej 7 procent) może wskazywać na to, że część sympatyków tego reality show wybrała konkurencyjny program BAR, emitowany w Polsacie.