Odeta Moro

Artykuły - Odeta Moro (14)

 • Odeta Moro walczy ze zmarszczkami!

  Odeta Moro walczy ze zmarszczkami!

  Polska dziennikarka Odeta Moro świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych. Kobieta chętnie dzieli się z obserwatorami szczegółami z życia prywatnego.
 • Odety Moro pierwszy podwójny Dzień Matki

  Odety Moro pierwszy podwójny Dzień Matki

  - Może da się wyspać, może wcześniej pójdzie spać - tak o prezentach na Dzień Matki od swojego niespełna rocznego syna mówi Odeta Moro. Dziennikarka, która ma też nastoletnią córkę, tegoroczne święto mam po raz pierwszy będzie obchodzić podwójnie.
 • Odeta Moro: Ciąża w późnym wieku jest lepsza niż zabiegi kosmetyczne

  Odeta Moro: Ciąża w późnym wieku jest lepsza niż zabiegi kosmetyczne

  - Ciąża w późnym wieku jest lepsza niż zabiegi kosmetyczne - mówi Odeta Moro. Dziennikarka, która mamą po raz drugi została po 40., przyznaje, że choć nie wróciła jeszcze do formy, jest dumna ze swojego ciała i przygotowuje się do podróży... motocyklowej.
 • Odeta Moro o narodzinach syna

  Odeta Moro o narodzinach syna

  Pod koniec sierpnia dziennikarka Odeta Moro urodziła drugie dziecko. Nie ukrywała, że długo starała się o synka.
 • Odeta Moro pokazała bardzo duży brzuszek

  Odeta Moro pokazała bardzo duży brzuszek

  Pod koniec marca tego roku Odeta Moro ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej córka Sonia przyszła na świat 15 lat temu.
 • Wolszczak i Moro nago na okładce

  Wolszczak i Moro nago na okładce

  „Women’s Health” jest czasopismem zajmującym się tematyką zdrowego trybu życia i urody. Od 2013 roku Polska należy do grupy 27 krajów, w których wychodzi magazyn.
 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.
 • Odeta Moro: Nikt nie wiedział, że jestem agentem

  Odeta Moro: Nikt nie wiedział, że jestem agentem

  Ulżyło mi, gdy wszystko się skończyło - twierdzi Odeta Moro. Przyznaje, że konieczność ukrywania swojej prawdziwej roli w programie "Agent: Gwiazdy" przez wiele miesięcy kosztowało ją wiele trudu. Prawdy nie znała nawet jej 14-letnia córka. Czas spędzony w Argentynie na planie programu gwiazda wspomina jednak jako wielką przygodę.
 • Codziennie mam wyrzuty sumienia

  Codziennie mam wyrzuty sumienia

  Właśnie wydała książkę o gotowaniu dla dzieci pt. "Pichciuchy". Na co dzień prowadzi "Kawę czy herbatę?" i marzy, aby mieć więcej czasu dla rodziny.
 • Kładę się spać z wyrzutami sumienia

  Kładę się spać z wyrzutami sumienia

  Właśnie wydała książkę o gotowaniu dla dzieci pt. "Pichciuchy". Na co dzień Odeta Moro-Figurska prowadzi "Kawę czy herbatę?" i marzy, aby mieć więcej czasu dla rodziny.

Zdjęcia - Odeta Moro (1)

 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2011: Finał Krajowych Eliminacji

Filmy - Odeta Moro (7)

 • Odeta Moro o narodzinach syna

  - Jest Lew i mam nadzieję, że będzie miał też taki fajny charakter, będzie niezwyciężony - powiedziała o swoim synku Odeta Moro. - Zawsze chciałam mieć więcej dzieci i myślę, że przyszedł ten moment - dodała dziennikarka. Czy stara się szybko wrócić do swojej wagi sprzed ciąży?
 • Moro, Oświeciński i Kajetanowicz. Czy podrzucają dzieci dziadkom?

  Wakacje dzieci u dziadków to przepis na odpoczynek dla rodziców? Rozmawiali o tym dziennikarka Odeta Moro, aktor i trener personalny Tomasz Oświeciński oraz trzykrotny rajdowy mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Czy dziadkowie rozpieszczają ich dzieci?
 • Odeta Moro o trudnym momencie w relacjach z mediami

  W materiale dla "Dzień dobry TVN" Odeta Moro powiedziała o trudnym momencie w relacjach z mediami. Jak sobie z tym poradziła?
 • Jak Odeta Moro poinformowała rodzinę o swojej ciąży?

  Odeta Moro zdradziła w "Dzień Dobry TVN" jak poinformowała rodzinę o tym, że spodziewa się dziecka. - Poprosiłam moją córkę, że powiedziała dziadkowi - powiedziała dziennikarka. Jak jej bliscy zareagowali na tę wiadomość?