OCN

Synonimy:
OCN,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - OCN (25)

 • Capital Of Rock: Rammstein puścił wrocławską scenę z dymem (relacja, zdjęcia)

  Capital Of Rock: Rammstein puścił wrocławską scenę z dymem (relacja, zdjęcia)

  W sobotę 27 sierpnia do Wrocławia ze wszystkich krańców Polski tłumnie przybyli fani ciężkiego, rockowego grania. W tym roku po raz pierwszy odbył się tam bowiem festiwal Capital Of Rock. To świeżak na imprezowej mapie naszego kraju, ale organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zafundowali fanom mocnego brzmienia prawdziwą muzyczną ucztę. Główną gwiazdą wydarzenia był legendarny niemiecki zespół Rammstein. Napisać, że dali świetny koncert, to jak nic nie napisać. Bo to nie był koncert, tylko genialny, niepowtarzalny spektakl! Ale zacznijmy od początku…
 • Recenzja OCN "Demon i karzeł": Rwąca rzeka zamiast oceanu

  Recenzja OCN "Demon i karzeł": Rwąca rzeka zamiast oceanu

  Wydawałoby się, że niezwykle udane "Waterfall" było dla OCN idealną receptą na kolejne krążki. Nic z tego: ze starego składu ostał się tylko lider, Maciej Wasio, a do tego piosenki ponownie wykonywane są w języku polskim. Ostateczny efekt nie jest jednak w pełni satysfakcjonujący.
 • OCN i Jamal razem (teledysk "Definicja")

  OCN i Jamal razem (teledysk "Definicja")

  "Definicja" to polska wersja singla "Waterfall" wrocławskiej grupy OCN. Do nagrania zaproszono Tomka "Mioda" Mioduszewskiego, wokalistę zespołu Jamal.
 • Orange Warsaw: Poznaliśmy polskich wykonawców!

  Orange Warsaw: Poznaliśmy polskich wykonawców!

  Zespoły Lipali i OCN dołączyły do składu tegorocznej edycji festiwalu Orange Warsaw, który odbędzie się 25 i 26 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 • "Wyzbyliśmy się kompleksów"

  "Wyzbyliśmy się kompleksów"

  Kiedy zakładali zespół, nie myśleli o karierze międzynarodowej. Ten rok, to dla nich wielki przełom. Zmienili nazwę (z Ocean na OCN), dołączyli do grona światowych artystów firmy Warner Music Group i nagrali płytę pod okiem laureata Grammy, Vance'a Powella.
 • W Jarocinie przypomną Ramonesów

  W Jarocinie przypomną Ramonesów

  Znane są kolejne zespoły, które wystąpią podczas Festiwalu w Jarocinie (19-21 lipca)! Będą to tacy wykonawcy, jak Marky Ramone's Blitzkrieg, Izrael (specjalny koncert z okazji XXX-lecia istnienia zespołu), Happysad, OCN, Chemia, Power Of Trinity, Curly Heads oraz Rust.
 • OCN wypływa na świat. Posłuchaj przed premierą

  OCN wypływa na świat. Posłuchaj przed premierą

  Tylko w INTERIA.PL możecie przedpremierowo posłuchać "Waterfall" - pierwszej międzynarodowej płyty wrocławskiego zespołu OCN. Rockowe trio do niedawna znane było pod nazwą Ocean.
 • Międzynarodowy kontrakt: Ocean zlewa się w OCN

  Międzynarodowy kontrakt: Ocean zlewa się w OCN

  Wraz z początkiem 2013 roku zespół Ocean dołączy do grona światowych artystów firmy Warner Music Group. Międzynarodowy kontrakt uwzględnia wydanie pierwszej anglojęzycznej płyty wrocławskiego zespołu.
 • Ocean zagra przed Joe Cockerem

  Ocean zagra przed Joe Cockerem

  Wrocławski rockowy zespół Ocean wystąpi 6 października w Hali Stulecia we Wrocławiu przed Joe Cockerem.
 • Ocean: Czas krzyczeć

  Ocean: Czas krzyczeć

  W niedzielę (8 listopada) koncertem w Krakowie rozpoczyna się Eska Rock Tour 2009, wspólna trasa grup Ocean i Lipali. Ci pierwsi promują wydany pod koniec października album "Cztery".

Filmy - OCN (1)