wydarzenia - obwodnica

Artykuły - Obwodnica (16)

 • Opłaty za autostradowe obwodnice miast według uznania

  Nie będzie ustawy ani rozporządzenia o braku opłat za obwodnice miast - dowiedziała się reporterka RMF FM Agnieszka Witkowicz.
 • Premier we Wrocławiu

  Za kilka dni obwodnica Wrocławia i jednej z najwyższych mostów w Europie zostaną oddane do dyspozycji użytkowników polskich dróg - powiedział w sobotę premier podczas wizyty we Wrocławiu. Podkreślił, że w ciągu 4 lat na Dolnym Śląsku na inwestycje przekazano 9 mld zł.
 • Karambol na obwodnicy Trójmiasta

  17 pojazdów uczestniczyło w karambolu po południu na obwodnicy Trójmiasta. Nikt nie został ranny.
 • Obwodnica Augustowa znowu odłożona na potem?

  Analiza w sprawie obwodnicy Augustowa dostarczona Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad dwa tygodnie temu jest niekompletna - dowiedział się reporter RMF FM Paweł Świąder. Trzeba poczekać na jej uzupełnienie.
 • Polak zginął w tunelu na obwodnicy Wiednia

  46-letni Polak poniósł dziś śmierć, gdy kierowany przez niego samochód uderzył w ścianę tunelu na południowej obwodnicy Wiednia - poinformowała austriacka policja.
 • Nie będzie obwodnicy, bo minister źle się podpisała

  Nieczytelny podpis byłej minister rozwoju regionalnego Grażyny Gęsickiej zatrzymał w sądzie budowę obwodnicy Warszawy. Teraz nie ma już szans wygodną wylotówkę w stronę Ukrainy przed Euro 2012 - pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Platforma oddaje obwodnicę

  Platforma oddaje obwodnicę

  Chociaż przed wyborami zarzekali się, że będą bronić obwodnicy Augustowa, dziś reprezentanci PO radykalnie zmieniają swoje stanowisko w tej sprawie - pisze "Nasz Dziennik".
 • Otwarcie obwodnicy Garwolina elementem kampanii PiS

  Zdaniem szefa klubu LPR Szymona Pawłowskiego, dla celów kampanii wyborczej Prawo i Sprawiedliwość o dwa miesiące opóźniło otwarcie obwodnicy Garwolina.
 • Putra: Weźcie udział w wyborach i głosujcie na PiS

  Weźcie udział w tych wyborach i głosujcie na obóz PiS, bo to obóz, który "rzeczywiście" chce dokonać w Polsce zmian w każdym wymiarze - zarówno gospodarczym, jak i etycznym, moralnym - zwrócił się w niedzielę do mieszkańców Podlasia wicemarszałek Senatu Krzysztof Putra na niedzielnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku.
 • Unia nie chce drażnić Polski

  Unia nie chce drażnić Polski

  Bankructwo Stoczni Gdańskiej, dotacja dla uczelni Tadeusza Rydzyka, obwodnica przez Dolinę Rospudy - do wyborów Bruksela zamiata pod dywan drażliwe problemy z Polską - czytamy w "Dzienniku".