obuwie

Artykuły - Obuwie (90)

 • Jak modnie nosić trampki? Pomysły na stylizacje na wiosnę i lato

  Jak modnie nosić trampki? Pomysły na stylizacje na wiosnę i lato

  Trampki niegdyś traktowane były jako obuwie stricte sportowe i tylko do takich stylizacji pasowały. Nosiło się je do dresów lub szortów. Dziś trampki można kupić w niemal dowolnym kolorze i dopasować je do spodni, spódnic, a nawet płaszczy.
 • Gucci sprzedaje buty za 12 dolarów. Jednak nie wyjdziesz w nich na zewnątrz

  Gucci sprzedaje buty za 12 dolarów. Jednak nie wyjdziesz w nich na zewnątrz

  Włoski dom mody sprzedaje serię butów, których cena może zaskoczyć. Para kosztuje 12 dolarów. Jednak by wyjść w nich na zewnątrz, konieczny będzie smartfon. Gucci oferuje swoje produkty w rzeczywistości rozszerzonej, chcąc w ten sposób podążać za najnowszymi trendami.
 • Cyber Monday: czym jest i skąd się wzięło?

  Cyber Monday: czym jest i skąd się wzięło?

  Choć do tegorocznego Cyber Monday pozostało jeszcze sporo czasu, już teraz warto dowiedzieć się, co czeka nas za kilka miesięcy i przygotować się na masę internetowych okazji.
 • Zielona strategia CCC

  Zielona strategia CCC

  CCC chce minimalizować negatywny wpływ działalności firmy na otoczenie. Spółka zapowiada m.in. zmniejszenie zużycia energii, zredukowanie odpadów i włączanie się w gospodarkę obiegu zamkniętego. Spółka wycofała z użycia plastikowe torby. Uruchamia też pilotażowy program zbiórki starego obuwia, by część elementów odzyskiwać, a inne bezpiecznie utylizować.
 • CCC: Ruch w sklepach o połowę mniejszy

  CCC: Ruch w sklepach o połowę mniejszy

  Grupa CCC szacuje, że ruch w należących do sieci sklepach po otwarciu galerii handlowych i po dwóch tygodniach działania mniejszych salonów w retail parkach jest średnio o połowę niższy niż rok wcześniej.
 • CCC otworzyło prawie 500 sklepów w Polsce

  CCC otworzyło prawie 500 sklepów w Polsce

  Grupa CCC otworzyła już 470 sklepów w Polsce i 173 w Europie. Spółka zapowiada akcje rabatowe dla klientów w sklepach stacjonarnych. Ruch jest mniejszy niż przed kryzysem, ale spółka liczy, że stopniowo wizyt w sklepach stacjonarnych będzie coraz więcej.
 • CCC nie boi się drugiej fali zachorowań

  CCC nie boi się drugiej fali zachorowań

  Grupa CCC ocenia, że dzięki refinansowaniu byłaby w stanie przetrwać również ewentualną drugą, jesienną falę pandemii koronawirusa. Teraz czeka na uruchomienie galerii handlowych, co pozwoli zwiększyć sprzedaż. Nowa kolekcja jesienno-zimowa powinna dotrzeć na czas, mimo problemów produkcyjnych w Bangladeszu i Indiach.
 • 5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  Załóżmy na chwilę różowe okulary i pomyślmy, że możemy w 2020 roku zobaczyć w oktagonie kilku wielkich zawodników. Tych, którzy rękawice odwiesili jakiś czas temu na kołek. Kto potencjalnie mógłby wrócić w 2020 roku do UFC?
 • Rynek obuwia zatrzymany przez koronawirusa

  Rynek obuwia zatrzymany przez koronawirusa

  Rynek obuwia został całkowicie sparaliżowany przez epidemię koronawirusa. Sklepy stacjonarne odpowiadały za 70 proc. sprzedaży. Teraz handel przeniesie się do sieci.
 • ​Polska 7. producentem obuwia w Europie

  ​Polska 7. producentem obuwia w Europie

  Polska zajmuje 7. pozycję pod względem wielkości produkcji obuwia w Unii Europejskiej z udziałem w rynku na poziomie 2,5%. Wyprzedzają nas jedynie Włochy, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Rumunia i Francja.

Filmy - Obuwie (19)

 • Czyszczenie zamszowych butów

  Zamszowe buty ciągle są bardzo popularne - wyglądają nienachalnie, świetnie prezentują się do różnych typów ubrań i pasują niemal na każdą okazję. Niestety, zwłaszcza te buty, które pokryte są skórą w jasnym kolorze, mają jedną wadę - szybko się brudzą, a zwykłe szczotkowanie nie pomaga! Nie da się ich też wyprać - bo niekiedy mogą przecież zmienić kształt, popękać i wtedy w ogóle nie będą nadawały się do użytku. Jak więc wyczyścić zamszowe buty, by znowu były jak nowe? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak skurczyć buty? Domowy sposób na zmniejszenie czubków

  Buty, które kupujemy, są czasami niedopasowane do naszych stóp: za duże obuwie jest niewygodne, a chodzenie w nich powoduje nieprzyjemny dyskomfort, może też być niebezpieczne w chwili, gdy się potkniemy. Odrobinę za duże buty da się nieco zmniejszyć - skurczone zdecydowanie lepiej będą pasowały na nogę, zapobiegniemy też nieprzyjemnym otarciom, a wszystko bez uszczerbku na wyglądzie obuwia. Zobaczcie, jak skurczyć buty domowym sposobem!
 • Jak ozdobić tenisówki metodą decoupage?

  Metoda decoupage, czyli popularny dekupaż, to świetny sposób na odświeżanie wyglądu domowych przedmiotów! W kilka chwil każdy, nawet osoba z najmniejszymi zdolnościami plastycznymi, poradzi sobie z dekorowaniem decoupage! Z naszego poradnika dowiedzie się, jak sprytnie odmienić wygląd starych, zniszczonych tenisówek, by znów zachwycały i były jak nowe, a jednocześnie - bardzo oryginalne! Zobaczcie naszą instrukcję, jak ozdobić tenisówki metodą decoupage!
 • Jak nauczyć dziecko wiązać sznurowadła? Krótki poradnik

  Wiązanie sznurowadeł to umiejętność, która z trudnością przychodzi każdemu maluchowi. Niezwykle praktyczna, bez której trudno poradzić sobie z niemal każdym rodzajem obuwia. Nauka sznurowania butów nie musi jednak oznaczać długich, żmudnych prób i chwil rezygnacji ze strony naszych pociech - spróbujcie pokazać im nasz krótki poradnik, dzięki któremu szybciej opanują banalną, choć z początku trudną sztukę wiązania sznurowadeł!