Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Artykuły - Obiecująca. Młoda. Kobieta. (5)

 • Kontrowersyjny dubbing filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta". Universal przeprasza! O co chodzi?

  Kontrowersyjny dubbing filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta". Universal przeprasza! O co chodzi?

  Wyreżyserowany przez Emerald Fennell film "Obiecująca. Młoda. Kobieta" to jedna z najlepiej ocenianych produkcji ubiegłego roku. Autorka filmu otrzymała w tym roku Oscara za scenariusz tego obrazu. W czwartek, 13 maja, film miał trafić do włoskich kin. Premiera została jednak opóźniona. Co się stało?
 • Emerald Fennell, czyli obiecująca młoda kobieta

  Emerald Fennell, czyli obiecująca młoda kobieta

  Ostatnie lata należą do niej. Najpierw zdobyła światową popularność za sprawą roli Camilli Parker Bowles w serialu "The Crown". Później dała się poznać jako utalentowany filmowiec. Zwieńczeniem pasma jej sukcesów było zdobycie Oscara w kategorii najlepszy scenariusz oryginalny za film "Obiecująca. Młoda. Kobieta". Była zresztą także pierwszą Brytyjką w historii nominowaną do Oscara za reżyserię. 35-letnia Emerald Fennell jest utalentowaną aktorką, producentką, reżyserką i pisarką. Czym jeszcze nas zaskoczy?
 • "Obiecująca. Młoda. Kobieta": Kolejne pokazy przedpremierowe

  "Obiecująca. Młoda. Kobieta": Kolejne pokazy przedpremierowe

  Nominowany do 4 Złotych Globów film "Obiecująca. Młoda. Kobieta" nadal można oglądać na pokazach przedpremierowych. Tym razem seanse zaplanowano w dniach 26 lutego - 4 marca. W których kinach odbędą się pokazy?
 • "Obiecująca. Młoda. Kobieta": Zemsta kobiet

  "Obiecująca. Młoda. Kobieta": Zemsta kobiet

  5 marca na ekrany polskich kin trafi reżyserski debiut Emerald Fennell "Obiecująca. Młoda. Kobieta". Za tytułową rolę Carey Mulligan może być pewna oscarowej nominacji.
 • "Obiecująca. Młoda. Kobieta": Pokazy przedpremierowe

  "Obiecująca. Młoda. Kobieta": Pokazy przedpremierowe

  Już od najbliższego piątku można obejrzeć przedpremierowo przebojowy, nominowany do 4 Złotych Globów film "Obiecująca. Młoda. Kobieta". W których kinach odbędą się seanse?

Filmy - Obiecująca. Młoda. Kobieta. (1)