Film - nowy rok

Artykuły - Nowy rok (11)

 • Z "You Can Dance" do... Afryki

  Z "You Can Dance" do... Afryki

  Wiosną Patricię Kazadi czekają nowe wyzwania. Będzie musiała dorównać Kindze Rusin w prowadzeniu nowej, szóstej już, edycji programu "You Can Dance". Ale zanim to się stanie, gwiazda postanowiła odpocząć i poświęcić trochę czasu dalekiej rodzinie.
 • Sylwestrowa noc w Polsacie

  Sylwestrowa noc w Polsacie

  Największe hity Europy to temat przewodni "Sylwestrowej Mocy Przebojów", którą będzie transmitowała telewizja Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Roxette, a koncert poprowadzą m.in.: Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Tomasz Kammel, Mateusz Borek i Krzysztof Ibisz.
 • Nowe seriale na Nowy Rok

  Nowe seriale na Nowy Rok

  Sensacja, kryminalne zagadki, kosmiczne tajemnice i humor zdominują akcję nowych seriali, których premierowe odcinki zobaczymy w telewizji w styczniu 2010 roku.
 • Sylwester i Nowy Rok przed TV

  Sylwester i Nowy Rok przed TV

  W ostatni dzień 2009 roku największy bój o sylwestrowego widza stoczą stacje TVP2 oraz Polsat, które przygotowały wielogodzinne transmisje imprez plenerowych. Pozostali nadawcy stawiają na widzów lubiących dobre kino.
 • Postanowienia na Nowy Rok

  Postanowienia na Nowy Rok

  Małgorzata Potocka, którą obecnie można oglądać w serialach "Barwy szczęścia" i "Plebania", przyznała, że co roku robi postanowienia... na Nowy Rok.
 • Cichopek rezygnuje z pracy!

  Cichopek rezygnuje z pracy!

  Kasia Cichopek jest tak zmęczona pracą, że zrezygnowała z oferty poprowadzenia sylwestrowego show w Polsacie. O udział aktorki w koncercie zabiegała sama Nina Terentiew.
 • Kameralny sylwester Tolaka

  Kameralny sylwester Tolaka

  Wydawałoby się, że gwiazdy show-biznesu lubią witać Nowy Rok w luksusie. Jednak nie wszystkie. Jakub Tolak spędzi sylwestrową noc skromnie.
 • Guzik planuje nowy rok

  Guzik planuje nowy rok

  Po intensywnym i pełnym sukcesów roku 2007 ciekawi jesteśmy jak zapowiada się kolejny rok Anny Guzik. Aktorka w rozmowie z INTERIA.PL, zdradziła swoje najbliższe plany.
 • Święta z Polsatem

  Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.
 • Gwiazda "Kryminalnych": Nowy Rok w Rzymie

  Gwiazda "Kryminalnych": Nowy Rok w Rzymie

  Tomasz Karolak, gwiazda serialu "Kryminalni", którego już w styczniu będziemy mogli zobaczyć w komedii "Tylko mnie kochaj", postanowił aktywnie spędzić okres między Bożym Narodzeniem a sylwestrem. W ramach odreagowania po świątecznym obżarstwie, popularny aktor udał się na narty w austriackie Alpy. Nowy Rok Karolak postanowił jednak powitać w stolicy Włoch.