Fakty - nowe miejsca pracy

Artykuły - Nowe miejsca pracy (10)

 • Pięć rad SLD dla Piechocińskiego

  Pięć rad SLD dla Piechocińskiego

  Postawienie na wzrost gospodarczy, eksport, inwestowanie i rozwój, energetykę odnawialną, tworzenie nowych miejsc pracy - tym, według SLD, powinien zająć się prezes PSL Janusz Piechociński po objęciu funkcji wicepremiera i ministra gospodarki.
 • PiS: Milion dwieście tysięcy nowych miejsc pracy

  Milion dwieście tysięcy nowych, "stabilnych" miejsc pracy ma powstać w latach 2014-2023 w ramach Narodowego Programu Zatrudnienia.
 • USA: Senat odrzuca część planu tworzenia nowych miejsc pracy

  Amerykański Senat odrzucił w czwartek wieczorem pakiet zapisów prezydenckiego planu tworzenia nowych miejsc pracy, mający pomóc władzom stanowym zatrudnić nauczycieli, ratowników i policjantów kosztem 35 mld dol.
 • USA: Plan tworzenia nowych miejsc pracy odrzucony

  Zgodnie z przewidywaniami, Senat USA odrzucił we wtorek, w tzw.próbnym głosowaniu, przygotowany przez prezydenta Obamę plan zmniejszenia bezrobocia kosztem 447 miliardów dolarów, który administracja proponuje sfinansować m. in. poprzez podwyżki podatków od milionerów.
 • Obama przedstawił plan zmniejszenia bezrobocia

  Obama przedstawił plan zmniejszenia bezrobocia

  W przemówieniu przed połączonymi izbami Kongresu prezydent Obama ogłosił plan stworzenia nowych miejsc pracy. Wprowadzenie go w życie zależy jednak od Republikanów, którzy torpedują zazwyczaj inicjatywy prezydenta.
 • Obama chce stworzyć 2,5 mln nowych miejsc pracy

  Obama chce stworzyć 2,5 mln nowych miejsc pracy

  Amerykański prezydent-elekt Barack Obama przedstawił w przemówieniu radiowym plan stworzenia co najmniej 2,5 miliona nowych miejsc pracy, między innymi przez największe od lat 50. inwestycje w infrastrukturę.
 • Kosztunica podtrzymuje na duchu kosowskich Serbów

  Premier Serbii Vojislav Kosztunica, przyjmując przedstawicieli 120 tys. Serbów mieszkających w Kosowie, zapewnił ich, że również "po nielegalnym proklamowaniu niepodległości Kosowa" przez tamtejszych Albańczyków będą traktowani jako "pełnoprawni obywatele Serbii".
 • Przywłaszczone dotacje

  Unijne pieniądze znikają w prywatnych kieszeniach Włochów - o procederze na wielką skalę pisze dziennik "La Repubblica". Mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy zadeklarować, że stworzy się nowe miejsca pracy, mieć dobry biznesplan, a unijne fundusze płyną strumieniem.
 • Krzaklewski: Jak wygrać wybory?

  Obniżenie podatków dla ludzi tworzących nowe miejsca pracy, przeobrażenia nieefektywnych sektorów gospodarki i poprawa bezpieczeństwa - to najważniejsze z działań, jakie chce zrealizować, kandydat na prezydenta Marian Krzaklewski.
 • Przedsiębiorcy oskarżają "Solidarność" o bezrobocie

  To "Solidarność" w dużej mierze odpowiada za rosnące w Polsce bezrobocie - uważają przedsiębiorcy z Business Center Club. Ich zdaniem, formułowanie przez "Solidarność" zarzutów pod adresem rządu jest obłudne. To właśnie związek uniemożliwia tworzenie nowych miejsc pracy.