notebooki

Artykuły - Notebooki (299)

 • Gamingowe laptopy z półrocznym grabonamentem

  Gamingowe laptopy z półrocznym grabonamentem

  Kupując laptop gamingowy Dell lub Alienware otrzymamy półroczny Grabonament na sześć wybranych gier oraz plecak z limitowanej kolekcji.
 • Pogwarancyjne naprawy 15 lat temu i teraz

  Pogwarancyjne naprawy 15 lat temu i teraz

  Gwarancja producenta zazwyczaj obejmuje wady materiałowe i produkcyjne, które wystąpią w konkretnym, ustalonym z góry okresie. Zdecydowaną większość uszkodzeń stanowią jednak usterki, które nie kwalifikują się do naprawy w ramach gwarancji. Czy typowe problemy używanych przez nas urządzeń zmieniły się na przestrzeni ostatnich 15 lat?
 • Dell XPS 13 - nowa wersja 13-calowego notebooka

  Dell XPS 13 - nowa wersja 13-calowego notebooka

  Dell wprowadza na rynek odświeżoną wersję najsmuklejszego na świecie 13-calowego laptopa – Dell XPS 13 oraz nowe modele z rodziny Inspiron serii 5000.
 • ZenBook UX305 - smukły ultrabook

  ZenBook UX305 - smukły ultrabook

  ASUS rozszerza swoje portfolio o nowego ultrabooka. W obudowie ZenBooka UX305 zamknięto procesor Intel Core M, szybki dysk SSD o pojemności 256 gigabajtów oraz baterię, która pozwoli na 10 godzin pracy na jednym ładowaniu.
 • ​Dell XPS 13 na CES 2015 - pierwsze wrażenia

  ​Dell XPS 13 na CES 2015 - pierwsze wrażenia

  Na targach CES 2015 Dell zaprezentował nowy model ultrabooka XPS 13, który ma 13-calowy ekran zamknięty w obudowie charakterystycznej dla 11-calowego komputera. Wszystko to dzięki bardzo cienkim ramkom ekranu zastosowanym w komputerze. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej.
 • Aspire Switch 12 - Acer rozszerza serię notebooków 2-w-1

  Aspire Switch 12 - Acer rozszerza serię notebooków 2-w-1

  Acer zapowiada nowego członka rodziny notebooków Aspire Switch 2 w 1, model Acer Aspire Switch 12 z 12,5-calową matrycą Full HD. To urządzenie zostało wyposażone w bezzatrzaskową, odpinaną klawiaturę magnetyczną, pozwalającą na korzystanie z niego w pięciu różnych trybach.
 • Masz notebook HP? Twoja ładowarka może być wadliwa

  Masz notebook HP? Twoja ładowarka może być wadliwa

  Firma HP otrzymała 29 niepokojących zgłoszeń dotyczących wadliwie działających ładowarek dołączanych do notebooków. Ze względu na powagę sytuacji, amerykański producent zdecydował się wymienić wszystkie kable pochodzące z wadliwej serii.
 • Dell planuje zrewolucjonizować sposób ładowania swoich notebooków

  Dell planuje zrewolucjonizować sposób ładowania swoich notebooków

  W teorii bezprzewodowe ładowanie może być zastosowane w większych urządzeniach, jednak do tej pory żaden producent nie pokusił się o podobne rozwiązanie. Dotychczas z takiego sposobu uzupełniania baterii mogą korzystać właściciele smartfonów oraz mniejszych tabletów. W najbliższym czasie ma się to jednak zmienić.
 • Toshiba przedstawia nowe serie laptopów Satellite U i M

  Toshiba przedstawia nowe serie laptopów Satellite U i M

  Toshiba zaprezentowała najnowsze linie laptopów, w tym dwa Ultrabooki w seriach Satellite U i M. Producent zapewnia, że nowe urządzenia są idealne dla każdego, kto potrzebuje lekkiego, przystępnego cenowo laptopa.
 • Lenovo - nowe modele ultrabooków ThinkPad T440s, T440 i X240

  Lenovo - nowe modele ultrabooków ThinkPad T440s, T440 i X240

  Firma Lenovo zapowiedziała dziś wprowadzenie do oferty nowych, cieńszych i lżejszych modeli ultrabooków ThinkPad T440s, T440 i X240.

Filmy - Notebooki (2)

 • Notebooki Samsung serii 7 wchodzą do gry

  Samsung wprowadza na polski rynek najnowszą rodzinę laptopów - serię 7. Na jej trzon składają się dwa modele - flagowy notebook o oznaczeniu 7 oraz laptop dla graczy 7G.
 • Polacy lubią notebooki

  Biznes TV: Polacy zaczynają przekonywać się do komputerów przenośnych. Według badań sprzedaż laptopów w naszym kraju zwiększyła się w ubiegłym roku o prawie 70 procent, a komputerów stacjonarnych tylko o 30 procent.