notebooki

Artykuły - Notebooki (302)

 • Wytrzymały notebook i tablet marki Acer

  Wytrzymały notebook i tablet marki Acer

  Firma Acer zaprezentowała nowe urządzenia z wytrzymałej linii Enduro Urban. Notebooki Urban N3 oraz Urban T1 zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach oczekujących urządzeń zarówno kompaktowych, jak i odpornych na uszkodzenia.
 • Acer Aspire 5 - nowy model trafił do Polski

  Acer Aspire 5 - nowy model trafił do Polski

  Marka Acer zaprezentowała nowe notebooki Acer Aspire 5 z procesorami AMD Ryzen i grafiką AMD Radeon.
 • HP prezentuje odświeżone wersje notebooków Pavilion

  HP prezentuje odświeżone wersje notebooków Pavilion

  Firma wprowadza na rynek nowe notebooki Pavilion 13, Pavilion 14 oraz Pavilion 15, charakteryzujące się nowoczesnym designem, wydajnymi podzespołami oraz obudowami wykonanymi częściowo z odzyskanych tworzyw sztucznych.
 • Gamingowe laptopy z półrocznym grabonamentem

  Gamingowe laptopy z półrocznym grabonamentem

  Kupując laptop gamingowy Dell lub Alienware otrzymamy półroczny Grabonament na sześć wybranych gier oraz plecak z limitowanej kolekcji.
 • Pogwarancyjne naprawy 15 lat temu i teraz

  Pogwarancyjne naprawy 15 lat temu i teraz

  Gwarancja producenta zazwyczaj obejmuje wady materiałowe i produkcyjne, które wystąpią w konkretnym, ustalonym z góry okresie. Zdecydowaną większość uszkodzeń stanowią jednak usterki, które nie kwalifikują się do naprawy w ramach gwarancji. Czy typowe problemy używanych przez nas urządzeń zmieniły się na przestrzeni ostatnich 15 lat?
 • Dell XPS 13 - nowa wersja 13-calowego notebooka

  Dell XPS 13 - nowa wersja 13-calowego notebooka

  Dell wprowadza na rynek odświeżoną wersję najsmuklejszego na świecie 13-calowego laptopa – Dell XPS 13 oraz nowe modele z rodziny Inspiron serii 5000.
 • ZenBook UX305 - smukły ultrabook

  ZenBook UX305 - smukły ultrabook

  ASUS rozszerza swoje portfolio o nowego ultrabooka. W obudowie ZenBooka UX305 zamknięto procesor Intel Core M, szybki dysk SSD o pojemności 256 gigabajtów oraz baterię, która pozwoli na 10 godzin pracy na jednym ładowaniu.
 • ​Dell XPS 13 na CES 2015 - pierwsze wrażenia

  ​Dell XPS 13 na CES 2015 - pierwsze wrażenia

  Na targach CES 2015 Dell zaprezentował nowy model ultrabooka XPS 13, który ma 13-calowy ekran zamknięty w obudowie charakterystycznej dla 11-calowego komputera. Wszystko to dzięki bardzo cienkim ramkom ekranu zastosowanym w komputerze. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej.
 • Aspire Switch 12 - Acer rozszerza serię notebooków 2-w-1

  Aspire Switch 12 - Acer rozszerza serię notebooków 2-w-1

  Acer zapowiada nowego członka rodziny notebooków Aspire Switch 2 w 1, model Acer Aspire Switch 12 z 12,5-calową matrycą Full HD. To urządzenie zostało wyposażone w bezzatrzaskową, odpinaną klawiaturę magnetyczną, pozwalającą na korzystanie z niego w pięciu różnych trybach.
 • Masz notebook HP? Twoja ładowarka może być wadliwa

  Masz notebook HP? Twoja ładowarka może być wadliwa

  Firma HP otrzymała 29 niepokojących zgłoszeń dotyczących wadliwie działających ładowarek dołączanych do notebooków. Ze względu na powagę sytuacji, amerykański producent zdecydował się wymienić wszystkie kable pochodzące z wadliwej serii.

Filmy - Notebooki (2)

 • Notebooki Samsung serii 7 wchodzą do gry

  Samsung wprowadza na polski rynek najnowszą rodzinę laptopów - serię 7. Na jej trzon składają się dwa modele - flagowy notebook o oznaczeniu 7 oraz laptop dla graczy 7G.
 • Polacy lubią notebooki

  Biznes TV: Polacy zaczynają przekonywać się do komputerów przenośnych. Według badań sprzedaż laptopów w naszym kraju zwiększyła się w ubiegłym roku o prawie 70 procent, a komputerów stacjonarnych tylko o 30 procent.