niespodzianka

Artykuły - Niespodzianka (237)

Filmy - Niespodzianka (49)

 • Futbolówka wpadła im na dach. Gdy jeden z nastolatków po nią wszedł, znalazł na nim... kilkanaście piłek

  Grupa nastolatków grała w piłkę na jednym z boisk w Stirling. Gdy futbolówka wpadła im na pobliski dach, jeden z nich postanowił po nią wejść, wspinając się po latarni. Gdy już tam dotarł, okazało się, że leży na nim... kilkanaście piłek.
 • Niesamowita niespodzianka na weselu. Wyciągnął z archiwum stare nagranie

  Pomimo, że na dzisiejszych weselach (z pewnymi odstępstwami) króluje raczej nowa muzyka, to zdarzają się przypadki, że hitem jest coś ze starego repertuaru. Tak było i w tym przypadku. Pan młody chciał zrobić niespodziankę swojej żonie i w trakcie wesela wyszedł na parkiet, wziął do ręki mikrofon i zapowiedział słynne "Somewhere over the rainbow" autorstwa Judy Garland. Jednak tym razem w wykonaniu... babci panny młodej. Kobieta nagrała swój śpiew 70 lat temu, kiedy była jeszcze młodą dziewczyną! Od tego czasu nagranie krążyło po rodzinnym archiwum, ale absolutnie nikt, a szczególnie panna młoda, nie spodziewał się, że usłyszy je na weselu. Chwila była dla wszystkich szczególnie wzruszająca, ponieważ ukochana seniorka zmarła już w 2005. Usłyszeć ją po latach i to jeszcze w tak wyjątkowych okolicznościach musiało być czymś naprawdę niezwykłym. Zobaczcie, jak zareagowała panna młoda.
 • Żołnierz wracający z misji robi niespodziankę swojej rodzinie

  Młody żołnierz postanowił zrobić niespodziankę swojej rodzinie. Wszyscy byli przekonani, że Liam, bo tak ma na imię bohater, jest jeszcze w Afganistanie, gdzie stacjonował przez ostatnie 9 miesięcy. Wrócił jednak wraz z całym kontyngentem i już w kraju przechodził obowiązkową kwarantannę. W tym czasie obmyślił widowiskowy plan powrotu na własne podwórko. Pomogli mu lokalni policjanci, pozorując przejazd przez miasto kolumny radiowozów na sygnałach. Nagle, zza jednego z aut policyjnych wyjechał... samochód z Liamem na pokładzie. Rodzina, która wyszła przed dom zobaczyć, co się dzieje, była potężnie zaskoczona! Ale i szczęśliwa, biorąc pod uwagę fakt, kto do niej wrócił.
 • Chłopak idzie do garażu po zakupy, a zamiast ich znajduje... szczeniaka

  Ten chłopak nie spodziewał się, gdy rodzice poprosili go o przyniesienie zakupów z samochodu, że w bagażniku zamiast reklamówki ze sklepu zobaczy... wymarzonego psa. Wystarczyła chwila po otworzeniu auta, kiedy Braden, bo tak ma na imię, zorientował się w niespodziance. Ze wzruszenia aż zaniemówił. Nie wierzył chyba, że to się dzieje naprawdę. Na ucieszoną wyglądała także jego siostra. Według relacji rodziców, oboje od dawna marzyli o pupilu. W trudnym okresie pandemii na pewno przyniesie im dużo szczęścia.