niepublikowane utwory

Artykuły - Niepublikowane utwory (9)

 • Posłuchaj niepublikowanych utworów Jimiego Hendrixa!

  Posłuchaj niepublikowanych utworów Jimiego Hendrixa!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać niepublikowanych dotąd nagrań studyjnych legendarnego gitarzysty Jimiego Hendrixa z lat 1968-1970!
 • 18 niepublikowanych utworów Red Hot Chili Peppers!

  18 niepublikowanych utworów Red Hot Chili Peppers!

  W ciągu sześciu miesięcy kalifornijski zespół Red Hot Chili Peppers wyda na winylu dziewięć podwójnych singli.
 • Jackson nagrywał z Mercurym!

  Jackson nagrywał z Mercurym!

  Po śmierci Michaela Jacksona do sieci trafiły wcześniej niepublikowane utwory nagrane razem z inną nieżyjącą już legendą - Freddie Mercurym z grupy Queen.
 • Box Michaela Jacksona

  Box Michaela Jacksona

  W listopadzie ukaże się box podsumowujący dotychczasową karierę Michaela Jacksona. Wydawnictwo ma zawierać w sumie 57 piosenek, wśród których znajdą się wcześniej niepublikowane utwory piosenkarza.
 • Muzycy przeciw Bushowi

  Muzycy przeciw Bushowi

  R.E.M., David Byrne, Tom Waits, grupy Blink 182 i Yeah Yeah Yeahs przeznaczą swoje niepublikowane utwory na potrzeby składanki popierającej organizacje demokratów. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży kompilacji "Future Soundtrack of America" trafią do demokratycznych organizacji non-profit, takich jak Music for America i MoveOn.
 • System Of A Down: Szerokie inspiracje

  System Of A Down: Szerokie inspiracje

  Nagrania, które trafią na nową płytę amerykańskiej grupy System Of A Down, podobno są inspirowane twórczością tak różnych artystów, jak Kraftwerk czy The Beach Boys. Muzycy kończą obecnie prace nad następcą albumu "Steal This Album" sprzed dwóch lat, który zawierał niepublikowane utwory z wczesnych lat działalności zespołu.
 • Mayhem: Niepublikowany utwór

  Mayhem: Niepublikowany utwór

  Nie tak dawno ukazała się nowa płyta grupy Mayhem, zatytułowana "Chimera", którą zespół na pewno odzyskał przynajmniej część starych fanów rozczarowanych albumem "Grand Declaration Of War". Niebawem natomiast, na płycie kompilacyjnej, pojawi się niepublikowany do tej pory utwór Norwegów.
 • Aphex Twin: Dwupłytowy album z remiksami

  25 marca 2003 r. ukaże się dwupłytowy zestaw utworów zremiksowanych przez Aphex Twin. Na wydawnictwie zatytułowanym "26 Mixes For Cash", znajdą się utwory innych artystów, jakie Richard D. James (bo tak naprawdę nazywa się artysta) zinterpretował w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Kompilacja zawierać będzie także dwa wcześniej niepublikowane utwory muzyka.
 • Patriotyczny gest Zakka Wylde'a

  Patriotyczny gest Zakka Wylde'a

  Zakk Wylde, gitarzysta Ozzy'ego Osbourne'a i lider grupy Black Label Society, nagrał utwór na składankę "Guitars For Freedom", z której dochód trafi na konta ofiar rodzin zamachów terrorystycznych z 11 września. Oprócz Wylde'a na płycie usłyszymy m.in. niepublikowane utwory Jimi'ego Hendrixa, Carlosa Santany i Steve'a Vaia.

Filmy - Niepublikowane utwory (1)

 • Doda zaśpiewa niepublikowane utwory Virgin

  Dorota Rabczewska oraz Tomasz Lubert zamierzają opublikować nieznane dotąd utwory zespołu Virgin. Piosenki mają pojawić się na specjalnie nagranej wideo-sesji wokalistki. – Stworzyliśmy nowy, bardzo fajny materiał, skierowany głównie do wiernych fanów. Będzie to spora niespodzianka, bo to, co nagraliśmy, jest powrotem do przeszłości. To starsze, niepublikowane dotąd utwory – mówi Doda.