Niepokonane

Artykuły - Niepokonane (119)

 • Opory pokonane

  Wczorajsza sesja zakończyła się wzrostem indeksów, a z szeregu wyłamał się jedynie sWIG-80, który odnotował kosmetyczny spadek.
 • Problemy z pokonaniem lokalnego oporu

  Warto przypomnieć, że po okresie ogólnego zniechęcenia i ewidentnej słabości giełdy warszawskiej na tle parkietów bazowych, bykom udało się ponownie z rejonu obszaru wsparcia Fibonacciego: 2254 - 2260 pkt. zainicjować ruch odreagowujący.
 • Krzysztof Zanussi: Jestem z miasta niepokonanego

  Krzysztof Zanussi: Jestem z miasta niepokonanego

  - Czułem dumę, że jestem z miasta niepokonanego, choć powstanie warszawskie upadło; pamiętam, jak po powrocie do zniszczonego miasta, cieszyłem się, że na przekór temu co się zdarzyło, miasto pokazywało, że żyje - wspomina w rozmowie z PAP reżyser Krzysztof Zanussi.
 • "Gagarin": Pokonać grawitację

  "Gagarin": Pokonać grawitację

  W maju na ekrany polskich kin zawita "Gagarin" - spektakularna ekranizacja historii pierwszego człowieka, któremu udało się pokonać grawitację i wzlecieć w kosmos.
 • Białoruś: Dolar pokonał psychologiczną granicę

  Białoruś: Dolar pokonał psychologiczną granicę

  Na Białorusi rosną kursy zachodnich walut. W kantorach amerykańska waluta pokonała kolejną barierę psychologiczną. Za jednego dolara płacono już 10 tysięcy rubli.
 • Opór pokonany, czas na konsekwencje

  Dzisiejsza sesja przyniosła eksplozję optymizmu na GPW. Popyt skoncentrowany na największych spółkach przez cały dzień systematycznie podnosił indeks na coraz wyższe poziomy cenowe, przebijając z dużym obrotem poziom oporu 2450 punktów.
 • Kinga Preis: Pokonać "przeciwnika"

  Kinga Preis: Pokonać "przeciwnika"

  Mijają dwa tygodnie od chwili, gdy najnowszy obraz Wojtka Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" szturmem wdarł się na szczyt listy kinowych przebojów w Polsce (obecnie zobaczyło go już ponad pół miliona Polaków). Jak współpracę z reżyserem wspomina jedna z gwiazd "Anioła" - Kinga Preis?

Filmy - Niepokonane (2)

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  „Niepokonana kobieta to taka, która walczy do końca i wychodzi zwycięsko z każdej opresji. Za zwycięstwo można też uznać trudne doświadczenie, którym może się podzielić z innymi kobietami. Przestrzec je i nauczyć, jak unikać niebezpieczeństwa. Takie są dla mnie właśnie bohaterki naszego programu – silne, twarde, zdeterminowane” – mówi gospodyni programu „Niepokonane”, Marta Żmuda Trzebiatowska.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu „Niepokonane”

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Znana aktorka poprowadzi program „Niepokonane”, przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców. Aktorka ma nadzieję, że pokaże on kobietom, jak rozpoznawać niebezpieczeństwo, i uchroni je od zagrożenia.