Niepamięć

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Niepamięć (Film (2013)[Oblivion] Reż.Joseph Kosinski) ,

Artykuły - Niepamięć (4)

 • "Niepamięć": Tom "Niezniszczalny" Cruise

  "Niepamięć": Tom "Niezniszczalny" Cruise

  Tom Cruise, chociaż na rolę w kolejnej części "Niezniszczalnych" nie ma co liczyć, jako twardziel hollywoodzkiego kina sprawdza się świetnie. Mimo pięćdziesiątki na karku, aktor zachował fizyczną krzepę i łobuzerski, chłopięcy urok, którym ujmował żeńską część widowni dwadzieścia lat temu w "Top Gun". W filmie s-f "Niepamięć" Cruise umiejętnie łączy doświadczenie nabyte na planie poprzednich filmów akcji.
 • Tom Cruise: Troskliwy na planie

  Tom Cruise: Troskliwy na planie

  Brytyjska aktorka Andrea Riseborough, która zagrała u boku Toma Cruise'a w produkcji s-f "Niepamięć", wyznała, że hollywoodzki gwiazdor był na planie "bardzo troskliwy i oddany". Polska premiera filmu ma odbyć się w kwietniu.
 • Obawy przed korektą odeszły w niepamięć

  Inwestorzy szybko powściągnęli emocje wywołane informacją o skierowaniu przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych oskarżenia przeciw Goldman Sachs. Trend ma swoje prawa i na razie wiara w jego kontynuację nie została zbyt mocno zachwiana.
 • Powoli zaczyna się coś dziać?

  Stopniowo zwiększające się możliwości inwestycyjne przyciągają coraz większa ilość kapitału na NewConnect. Co więcej, wykazuje się on również coraz większą różnorodnością ruchu i zachowań. Powoli odchodzą w niepamięć solidarne spadki czy wzrosty.

Filmy - Niepamięć (1)