niekochana

Artykuły - Niekochana (765)

 • Tomek Dolski kocha muzykę

  Tomek Dolski kocha muzykę

  Zobaczcie teledysk "Love To Music" skrzypka Tomasza Dolskiego, 17-letniego obecnie laureata 3. miejsca pierwszej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".
 • Inwestorzy ponownie kochają złotego

  W poprzednim tygodniu wyraźnie gorsze od oczekiwań wyniki polskiej gospodarki w II kwartale, zapowiedź zmiany nastawienia Rady Polityki Pieniężnej (RPP) do kwestii stóp procentowych oraz oczekiwania na szybsze łagodzenie polityki monetarnej w Polsce stały się pretekstem do gwałtownej przeceny złotego.
 • Raport: Polak statystycznie kocha się przez 13,9 minuty

  Przeciętna długość stosunku seksualnego Polaków zmniejszyła się do 13,9 minuty - wykazały najnowsze badania prof. Zbigniewa Izdebskiego, opublikowane w raporcie "Seksualność Polaków 2011". Jeszcze 10 lat temu Polacy deklarowali, że kochają się średnio 18 minut.
 • Żeby kochać trzeba wybaczać

  Żeby kochać trzeba wybaczać

  Losy bohaterów serialu, który kochają miliony Polaków, dostarczą nam jesienią niezapomnianych wrażeń. Marta przyjmie pomoc Andrzeja i postanowi dać mu drugą szansę, a Paweł po rozwodzie będzie gotowy na nowy związek.
 • Odchodzi z "Kocham Cię Polsko"

  Odchodzi z "Kocham Cię Polsko"

  Obchodząca w środę 33. urodziny Katarzyna Zielińska poinformowała na swoim blogu, że tej jesieni nagra ostatni sezon programu "Kocham Cię Polsko".