niekochana

Artykuły - Niekochana (396)

 • Tomek Dolski kocha muzykę

  Tomek Dolski kocha muzykę

  Zobaczcie teledysk "Love To Music" skrzypka Tomasza Dolskiego, 17-letniego obecnie laureata 3. miejsca pierwszej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".
 • Inwestorzy ponownie kochają złotego

  W poprzednim tygodniu wyraźnie gorsze od oczekiwań wyniki polskiej gospodarki w II kwartale, zapowiedź zmiany nastawienia Rady Polityki Pieniężnej (RPP) do kwestii stóp procentowych oraz oczekiwania na szybsze łagodzenie polityki monetarnej w Polsce stały się pretekstem do gwałtownej przeceny złotego.
 • Raport: Polak statystycznie kocha się przez 13,9 minuty

  Przeciętna długość stosunku seksualnego Polaków zmniejszyła się do 13,9 minuty - wykazały najnowsze badania prof. Zbigniewa Izdebskiego, opublikowane w raporcie "Seksualność Polaków 2011". Jeszcze 10 lat temu Polacy deklarowali, że kochają się średnio 18 minut.
 • Żeby kochać trzeba wybaczać

  Żeby kochać trzeba wybaczać

  Losy bohaterów serialu, który kochają miliony Polaków, dostarczą nam jesienią niezapomnianych wrażeń. Marta przyjmie pomoc Andrzeja i postanowi dać mu drugą szansę, a Paweł po rozwodzie będzie gotowy na nowy związek.
 • Odchodzi z "Kocham Cię Polsko"

  Odchodzi z "Kocham Cię Polsko"

  Obchodząca w środę 33. urodziny Katarzyna Zielińska poinformowała na swoim blogu, że tej jesieni nagra ostatni sezon programu "Kocham Cię Polsko".
 • Wojciech Mann "kocha to, co lubi"

  Wojciech Mann "kocha to, co lubi"

  W marcu tego roku Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia "Szansy na sukces", ale nie oznacza to, że znany radiowiec zniknie z anteny TVP2. Jesienią dziennikarz zaprasza na swój autorski program "Kocham to, co lubię" z muzyką i gośćmi na pierwszym planie.
 • Wiecznie żywi i kochani

  Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.
 • Kochanie, pora na napój!

  Kochanie, pora na napój!

  W ciepłe, letnie dni smyk powinien dużo pić. Uchroni go to przed odwodnieniem.
 • Moda kocha futbol

  Moda kocha futbol

  12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.
 • Dzień Dziecka, czyli kochajmy najmłodszych!

  Dzień Dziecka to ulubione święto najmłodszych. Czy pamiętacie jeszcze, jak było kiedyś, kiedy byliście mali? Jeszcze na długo przed 1 czerwca z wypiekami na twarzy odliczało się dni do rozpoczęcia.