niedźwiedzie

Artykuły - Niedźwiedzie (69)

Filmy - Niedźwiedzie (8)

 • Małe wspinały się na drzewa, matka poszła ugasić pragnienie

  Kamery w parku Yellowstone nagrały niedźwiedzice za którą podążały młode. Małe niedźwiedzie wspinały się na drzewa, gdy ich mama poszła napić się wody i popływać. Strażnicy parku Yellowstone ostrzegają, by nie zbliżać się do dzikich zwierząt na odległość mniejszą niż 20 metrów. W przypadku niedźwiedzi i wilków dystans powinien być jeszcze większy - około 100 metrów. (STORYFUL/x-news)
 • Nietypowi włamywacze. Trzy niedźwiedzie przeczesały samochód w poszukiwaniu jedzenia

  Trzy czarne niedźwiedzie włamały się do samochodu w miejscowości Asheville w Północnej Karolinie. Zwierzęta, które najwyraźniej były głodne, dostały się do auta przez otwartą szybę. Wyniosły z niego siatki pełne jedzenia. Miejscowa policja często ostrzega, aby nie pozostawiać otwartych szyb. (STORYFUL/x-news)
 • "Otwieramy o 9:00!". Zabawna sytuacja na stacji benzynowej

  Wygląda na to, że niedźwiedzie z Kalifornii rozumieją ludzki język lub są po prostu dobrze wychowane. Zwierzęta grasowały po zmroku tuż przy stacji benzynowej w mieście North Lake Tahoe. Prawdopodobnie szukały pożywienia. "Stacja benzynowa jest czynna od 9:00. Przyjdźcie później!" krzyknął właściciel. Misie, nie wahając się ani chwili, posłusznie zawróciły i popędziły w stronę lasu. (STORYFUL/x-news)
 • Rodzina niedźwiedzi kontra hamak. Finał?

  Pewna rodzina niedźwiedzi odwiedziła podwórko mężczyzny. Zainteresowane hamakiem podeszły do niego, by sprawdzić co to. Finał? Przekonajcie się sami.