niedźwiedź

Artykuły - Niedźwiedź (68)

 • ​Meksyk: Atak niedźwiedzia zakończony... selfie

  ​Meksyk: Atak niedźwiedzia zakończony... selfie

  Sieć obiega bardzo nietypowe zdjęcie z zdjęcie z Meksyku. Za mrożącą krew w żyłach fotografią z groźnym niedźwiedziem, która stała się hitem internetu stoi nie mniej przerażające wideo!
 • ​Atak niedźwiedzia. Ojciec zachował się jak bohater!

  ​Atak niedźwiedzia. Ojciec zachował się jak bohater!

  Włoskie media donoszą o groźnym zajściu w Dolomitach. Ojciec i syn podczas zdobywania szczytu Monte Peller na północy Włoch zostali zaatakowani przez niedźwiedzia. Najbardziej niewiarygodna okazała się jednak postawa 59-letniego mężczyzny!
 • ​Niedźwiedzica Ekaterina: Karę dożywocia musi odsiadywać z ludźmi

  ​Niedźwiedzica Ekaterina: Karę dożywocia musi odsiadywać z ludźmi

  W zakładzie karnym w kazachskim mieście Kustanaj osadzonych jest 730 więźniów. Tylko jeden z nich ma basen i karę dożywotniego pozbawienia wolności. Mowa o niedźwiedzicy Ekaterinie, która najprawdopodobniej już nigdy nie opuści więziennych murów.
 • Zabójcze jak... pluszowy miś

  Zabójcze jak... pluszowy miś

  Okazuje się, że największe zagrożenia kryją się w niewinnych z pozoru przedmiotach i czynnościach. Do codziennych wiadomości rzadko przebija się fakt, że każdego dnia tysiące ludzi odnosi poważne obrażenia, bo nie potrafi właściwie używać noży kuchennych. Są jednak jeszcze bardziej niewinne przedmioty, które odpowiadają za ciężkie obrażenia i śmierć. Jednymi z nich są pluszowe misie.
 • RMF: Z cyrku do zoo: Wyrwano mu pazury i kły

  RMF: Z cyrku do zoo: Wyrwano mu pazury i kły

  Niedźwiedź Baloo, który z cyrkowej przyczepy trafił do poznańskiego zoo, ma za sobą pierwszy spacer na powietrzu. By okaleczone zwierzę miało spokój, zamknięto dla gości tę część ogrodu zoologicznego, w której przebywa – informuje RMF FM.
 • Niedźwiedzie jeszcze nie śpią, gągoły już zimują

  Niedźwiedzie jeszcze nie śpią, gągoły już zimują

  Bytujące na Podkarpaciu niedźwiedzie nadal są aktywne. W ostatnich dniach misie swoje tropy zostawiły m.in. w Bieszczadach. Natomiast ponad 1,5 tys. ptaków, m.in. gągołów, łabędzi niemych i kormoranów, rozpoczęło zimowanie nad zbiornikiem wodnym w Myczkowcach.
 • W Bieszczadach szukają niedźwiedzia. Zaatakował ratowników

  W Bieszczadach szukają niedźwiedzia. Zaatakował ratowników

  Rano w rejonie Olszanicy w Bieszczadach zostaną wznowione poszukiwania 60-latka oraz rannego niedźwiedzia. Wczoraj zwierzę zaatakowało ratowników GOPR, którzy quadem szukali zaginionego.

Filmy - Niedźwiedź (130)

 • Chłopiec podskakuje razem z... niedźwiedziem. Tej wizyty w ZOO raczej nie zapomni

  Andoniedźwiedź okularowy, znany również jako niedźwiedź andyjski, okazał się wyjątkowo dobrym towarzyszem do zabaw dla pewnego młodego chłopca. W trakcie wizyty w ZOO młodzieniec podszedł do stojącego w basenie zwierzęcia i, oddzielony szybą, zaczął skakać. Niedźwiedź dołączył się do podskoków. Wyglądało to naprawdę zabawnie i kto wie, może dla bohatera filmu okaże się dobrą lekcją przyrody.
 • Zawodnicy byli w szoku. Niespodziewany gość w szatni. Wideo

  Po meczu Sachalina Jużnosachalińsk w szatni pojawił się niespodziewany gość. Rosyjski klub odwiedził niedźwiedź wraz ze swoim opiekunem.
 • Idealna zabawa na upały. Pracownicy zoo w Denver wiedzą jak dogodzić niedźwiedziom

  Pracownicy zoo w Denver doskonale wiedza, jak dogodzić swoim podopiecznym. Tym razem przekonał się o tym ten uroczy niedźwiadek, który w upalne dni mógł schłodzić się w przygotowanym dla niego zbiorniku z chłodną wodą. Zobaczcie jego radość.
 • Ciekawski niedźwiedź zainteresował się kamerą

  Ukryta kamera zamontowana w jednym z lasów w Kolorado zarejestrowała urocze zachowanie pewnego niedźwiadka. Zwierzak znalazł sprzęt i postanowił się z nim lepiej zapoznać. Zobaczcie jak uroczo oglądał go i wąchał!