niebieski

Artykuły - Niebieski (57)

 • Jak udekorować świąteczny stół

  Jak udekorować świąteczny stół

  Będzie elegancko, modnie i bardzo wiosennie. Niebieski to przecież kolor pogodnego nieba. Proponujemy proste pomysły na nowy look odświętnej, rodzinnej zastawy oraz kwiatowe dekoracje, które bez trudu zrobisz sama.
 • Szaro-niebieska flota PKP Intercity

  Szaro-niebieska flota PKP Intercity

  Szaro-niebieskie z czarnym pasem wzdłuż okien - tak będą wyglądały nowe pociągi PKP Intercity produkowane przez konsorcjum Stadler Polska oraz Newag. Wszystkie pociągi wchodzące w skład floty narodowego przewoźnika mają mieć nowoczesny, spójny wygląd. Pasażerowie pojadą nimi pod koniec 2015 r.
 • Jaki kolor jest najbardziej ulubiony na świecie?

  Jaki kolor jest najbardziej ulubiony na świecie?

  Ludzie wybrali kolor, który podoba się na całym świecie i wzbudza jedynie pozytywne wspomnienia. Żadna inna barwa nie jest tak często wymieniana jako ulubiona jak właśnie ta.
 • Niebieskie niebo Małgorzaty Ostrowskiej

  Niebieskie niebo Małgorzaty Ostrowskiej

  Na naszych stronach możecie już posłuchać piosenki "Po niebieskim niebie", która zapowiada szykowaną na wrzesień nową płytę Małgorzaty Ostrowskiej.
 • Nauczyciele będą mogli zakładać tzw. niebieską kartę

  Każdy z ponad 600 tys. nauczycieli, który uzna, że w rodzinie ucznia dochodzi do przemocy, może założyć tzw. niebieską kartę (NK). Eksperci ostrzegają, że nowe prawo może doprowadzić do nadużyć - informuje "Rzeczpospolita".
 • Czarna papryka, niebieskie kartofle, biała marchewka

  Czarna papryka, kartofle z niebiesko-fioletowym miąższem, czerwona bazylia - te niezwykłe okazy zaprezentował włoski związek rolników. Zapewniono, że oryginalne warzywa nie tylko są bezpieczne i wolne od groźnych barwników, ale mają nader dobroczynne działanie.
 • "Niebieski Guzik" przyjęty przez Komisję Europejską

  "Niebieski Guzik" przyjęty przez Komisję Europejską

  Komisja Europejska przedstawiła dzisiaj wniosek w sprawie ustanowienia dla Unii Europejskiej opcjonalnego zbioru wspólnych przepisów dotyczących sprzedaży (Europejskie Prawo Umów) - to duży sukces polskiej Prezydencji.
 • Niebieska masakra

  Niebieska masakra

  "Smerfy", reż. Raja Gosnell, USA 2011, dystrybutor: UIP, premiera kinowa: 19 sierpnia 2011
 • Niebieski guzik pomoże wszystkim internautom?

  Niebieski guzik pomoże wszystkim internautom?

  Jednolite w całej UE zasady transakcji internetowych, by obalić w internecie sztuczne granice - to jeden z tematów, który Polska chce zainicjować w czasie prezydencji. Inicjatywa ma usprawnić handel w internecie i cieszy się zainteresowaniem wielu krajów.
 • Niebieski jeż wraca do korzeni

  Niebieski jeż wraca do korzeni

  Fani Sonica będą mogli świętować jego 20 urodziny. Pod koniec roku trafi do sprzedaży Sonic Generations.