Nicolas Cage

Artykuły - Nicolas Cage (323)

 • Nicolas Cage zagra Ronalda Reagana?

  Nicolas Cage zagra Ronalda Reagana?

  Nicolas Cage otrzymał propozycję zagrania Ronalda Reagana w filmie, opowiadającym o życiu byłego prezydenta USA.
 • Nicolas Cage w filmie "The Humanity Bureau"

  Nicolas Cage w filmie "The Humanity Bureau"

  Nicolas Cage będzie gwiazdą filmu "The Humanity Bureau". Aktor zagra w produkcji jedną z głównych ról. Obraz opowie o katastrofalnych skutkach efektu cieplarnianego. Na fotelu reżyserskim zasiądzie Rob W. King. Scenariusz napisał natomiast Dave Schultz. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku w Kolumbii Brytyjskiej.
 • Vince Neil oskarżony o pobicie

  Vince Neil oskarżony o pobicie

  Vince Neil stanie przed sądem. Muzyk został oskarżony za wszczęcie bójki w Las Vegas.
 • Vince Neil pobił się z Nicolasem Cage'em

  Vince Neil pobił się z Nicolasem Cage'em

  Członek Motley Crue wdał się w bójkę ze znanym aktorem, po tym jak Cage stanął w obronie kobiety, zaatakowanej przez muzyka.
 • Jeden aktor, kilku superbohaterów. Kto kogo zagrał?

  Jeden aktor, kilku superbohaterów. Kto kogo zagrał?

  Na ekranach kin możemy już oglądać film "Deadpool", superbohaterską produkcję z Ryanem Reynoldsem w roli zamaskowanego najemnika, obdarzonego nadzwyczajnym czynnikiem gojącym i wisielczym humorem. Nie jest to pierwsze spotkanie hollywoodzkiego gwiazdora z superbohaterami. W 2011 roku Reynolds wcielił się w innego komiksowego herosa, Green Lanterna. Przypominamy aktorów, którzy w swej karierze zagrali więcej niż jednego superbohatera.
 • Nicolas Cage został dziadkiem

  Nicolas Cage został dziadkiem

  Nicolas Cage został dziadkiem. Syn gwiazdora, Weston doczekał się syna.
 • Nicolas Cage w nowym filmie

  Nicolas Cage w nowym filmie

  Laureat Oscara, aktor Nicolas Cage, otrzymał główną rolę w filmie "Men With No Fear". Film wyprodukuje - odpowiedzialny m.in. za sukces "Supermana" i "X-Mena" - Bryan Singer.

Filmy - Nicolas Cage (5)

 • Nicolas Cage o filmie "Ghost Rider 2"

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. - To było szalone, niemal szaleńcze doświadczenie - tak o pracy na planie filmu opowiada Nicolas Cage.
 • W tym filmie chodzi o... demolkę

  13 kwietnia na ekrany kin wchodzi "Ghost Rider 2" z Nicolasem Cage'em w roli głównej. Film będzie można oglądać w technologii 3D. Zobaczcie, co działo się na planie!
 • "Bóg zemsty"

  Nick Gerard (Nicolas Cage) jest świadkiem morderstwa swojej żony Laury (January Jones). Chcąc zemścić się na sprawcach, przenika do tajemniczej podziemnej organizacji...
 • "Anatomia strachu"

  W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Ich z pozoru monotonne życie zmieni na zawsze jeden dzwonek do drzwi. Uzbrojeni bandyci wpadają do domu i terroryzują rodzinę, zmuszając Kyle'a do otworzenia sejfu...