Nicolas Cage

Artykuły - Nicolas Cage (170)

 • Nicolas Cage jako Joe Exotic

  Nicolas Cage jako Joe Exotic

  To był jeden z najgorętszych castingów ostatnich miesięcy. Dokumentalny serial Netfliksa "Król tygrysów" tak spodobał się amerykańskim widzom, że szybko stało się jasne, że fabularna wersja tej historii to tylko kwestia czasu. Taka rzeczywiście powstanie. Będzie to ośmioodcinkowy serial, w którym według informacji magazynu "Variety" Joego Exotica zagra Nicolas Cage. Nie wszystkim podoba się jednak ten wybór.
 • Nicolas Cage o "The Unbearable Weight of Massive Talent"

  Nicolas Cage o "The Unbearable Weight of Massive Talent"

  Na myśl o tej produkcji zacierają ręce wszyscy fani Nicolasa Cage'a. "The Unbearable Weight of Massive Talent" (w wolnym tłumaczeniu "Nieznośny ciężar ogromnego talentu") będzie okazją do zobaczenia popularnego aktora w dwóch wcieleniach. O tym, czego można się spodziewać po tym filmie, Cage opowiedział w wywiadzie dla magazynu "Empire".
 • Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie o Nicolasie Cage'u

  Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie o Nicolasie Cage'u

  19 marca 2021 roku - tego dnia do kin trafi jeden z najbardziej intrygujących filmów, jakie obecnie powstają. "The Unbearable Weight of Massive Talent" opowie opartą na faktach historię inspirowaną karierą Nicolasa Cage'a. Ten ostatni, który zagra w filmie samego siebie, jest też współautorem scenariusza.
 • Nicolas Cage wniósł o rozwód 4 dni po ślubie

  Nicolas Cage wniósł o rozwód 4 dni po ślubie

  Gwiazdor filmowy Nicolas Cage wniósł o rozwód po 4 dniach od ślubu z przyjaciółka Eriką Koike w Las Vegas - poinformowała agencja Associated Press, powołując się na dokumenty sądowe.
 • Nicolas Cage chce anulować swoje małżeństwo 4 dni po jego zawarciu

  Nicolas Cage chce anulować swoje małżeństwo 4 dni po jego zawarciu

  Nicolas Cage jest jednym z największych oryginałów w Hollywood. Aktor ma tyle samo fanów, co wrogów.
 • Nicolas Cage: Człowiek mem

  Nicolas Cage: Człowiek mem

  Aktorstwo w jego wykonaniu jest wyjątkowe. Jego charakterystyczny styl gry wpierw uczynił z niego objawienie, a później pośmiewisko. Na początku swojej kariery występował u najlepszych - Lyncha, braci Coen, Scorsesego. Teraz bierze każdą rolę, byle tylko otrzymać wynagrodzenie potrzebne do spłaty długów.
 • Nicolas Cage zagra Ronalda Reagana?

  Nicolas Cage zagra Ronalda Reagana?

  Nicolas Cage otrzymał propozycję zagrania Ronalda Reagana w filmie, opowiadającym o życiu byłego prezydenta USA.
 • Nicolas Cage w filmie "The Humanity Bureau"

  Nicolas Cage w filmie "The Humanity Bureau"

  Nicolas Cage będzie gwiazdą filmu "The Humanity Bureau". Aktor zagra w produkcji jedną z głównych ról. Obraz opowie o katastrofalnych skutkach efektu cieplarnianego. Na fotelu reżyserskim zasiądzie Rob W. King. Scenariusz napisał natomiast Dave Schultz. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku w Kolumbii Brytyjskiej.
 • Vince Neil oskarżony o pobicie

  Vince Neil oskarżony o pobicie

  Vince Neil stanie przed sądem. Muzyk został oskarżony za wszczęcie bójki w Las Vegas.
 • Vince Neil pobił się z Nicolasem Cage'em

  Vince Neil pobił się z Nicolasem Cage'em

  Członek Motley Crue wdał się w bójkę ze znanym aktorem, po tym jak Cage stanął w obronie kobiety, zaatakowanej przez muzyka.

Zdjęcia - Nicolas Cage (1)

 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Dlaczego zniknęła z ekranu?

Filmy - Nicolas Cage (6)

 • Nicolas Cage chce anulować swoje małżeństwo 4 dni po jego zawarciu

  Nicolas Cage złożył wniosek o anulowanie swojego czwartego małżeństwa. Aktor pod wpływem alkoholu wziął ślub w Las Vegas z Eriką Koike. Decyzję o rozstaniu podjął po czterech dniach. Para spotykała się od kwietnia ubiegłego roku.
 • Nicolas Cage o filmie "Ghost Rider 2"

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. - To było szalone, niemal szaleńcze doświadczenie - tak o pracy na planie filmu opowiada Nicolas Cage.
 • W tym filmie chodzi o... demolkę

  13 kwietnia na ekrany kin wchodzi "Ghost Rider 2" z Nicolasem Cage'em w roli głównej. Film będzie można oglądać w technologii 3D. Zobaczcie, co działo się na planie!
 • "Bóg zemsty"

  Nick Gerard (Nicolas Cage) jest świadkiem morderstwa swojej żony Laury (January Jones). Chcąc zemścić się na sprawcach, przenika do tajemniczej podziemnej organizacji...