Biznes - neostrada

Artykuły - Neostrada (6)

 • ARC Rynek i Opinia: Internet stacjonarny dla Polaków za drogi

  ARC Rynek i Opinia: Internet stacjonarny dla Polaków za drogi

  Co piąty użytkownik Neostrady w ogóle nie korzysta z telefonu stacjonarnego, mimo że płaci za niego w pakiecie z internetem. Ponad 80 proc. nie akceptuje konieczności opłacania tego typu dodatkowych usług - wynika z raportu ARC Rynek i Opinia. Eksperci twierdzą jednak, że nie ma możliwości, by konsumenci nie partycypowali w kosztach utrzymania infrastruktury.
 • SOKiK uchylił decyzję UKE ws. 100 mln zł kary dla TP za Neostradę

  SOKiK uchylił decyzję UKE ws. 100 mln zł kary dla TP za Neostradę

  Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uchylił 100 mln zł kary dla Telekomunikacji Polskiej, którą na spółkę nałożył Urząd Komunikacji Elektronicznej - podał w piątek UKE. Sąd uznał, że Urząd nie miał prawa regulować cen detalicznych internetu w usłudze neostrada tp.
 • TP SA opłata sporna na 50 lat

  TP SA opłata sporna na 50 lat

  Telekomunikacja Polska uważa, że UKE nie miał podstaw do nałożenia kary związanej z opłatą za utrzymanie łącza do świadczenia usługi neostrada tp bez telefonu.
 • TP SA ukarana za pięć ofert promocyjnych

  TP S.A. nie przedłożyła do zatwierdzenia pięciu okresowych ofert promocyjnych usługi neostrada tp, obowiązujących od 16 października 2006 r.
 • Konkurencyjna neostrada rusza

  Konkurencyjna neostrada rusza

  Operator telekomunikacyjny GTS Energis rozpoczyna dziś sprzedaż konkurencyjnej do neostrady usługi szerokopasmowego dostępu do internetu dla klientów indywidualnych. Usługa Multimo dostępna jest dla około 70 proc. abonentów Telekomunikacji Polskiej (TP) z 22 stref numeracyjnych. W pozostałych strefach ma być uruchamiana etapami do końca pierwszego kwartału.
 • Neostrada wolna od telefonu

  Neostrada wolna od telefonu

  Internet wreszcie zostanie uwolniony od telefonu. Żeby korzystać z Neostrady nie trzeba już instalować sieci telefonicznej. Telekomunikacja Polska ma miesiąc na rozdzielenie usług. To samo dotyczy pozostałych operatorów i telewizji kablowych.