neostrada

Artykuły - Neostrada (123)

 • Dropss – "czysty" internet na kablach Orange Polska

  Dropss – "czysty" internet na kablach Orange Polska

  Internet do 20 Mb/s na kablach Orange Polska, bez limitów transmisji danych, bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza. Taki jest Dropss Powered by Netia - oferta „czystego internetu” za 49,90 zł miesięcznie, dostępna m.in. dla dotychczasowych abonentów usługi Neostrada Orange.
 • ARC Rynek i Opinia: Internet stacjonarny dla Polaków za drogi

  ARC Rynek i Opinia: Internet stacjonarny dla Polaków za drogi

  Co piąty użytkownik Neostrady w ogóle nie korzysta z telefonu stacjonarnego, mimo że płaci za niego w pakiecie z internetem. Ponad 80 proc. nie akceptuje konieczności opłacania tego typu dodatkowych usług - wynika z raportu ARC Rynek i Opinia. Eksperci twierdzą jednak, że nie ma możliwości, by konsumenci nie partycypowali w kosztach utrzymania infrastruktury.
 • Jaką przyspieszyć neostradę?

  Jaką przyspieszyć neostradę?

  Neostrada działa zbyt wolno? Jak przyspieszyć neostradę? Co można zrobić, jeśli neostrada się popsuje? Z odpowiedzią na te oraz inne pytania przyjdzie Forum PC Format.
 • Neostrada - atak na routery ADSL Orange

  Neostrada - atak na routery ADSL Orange

  Trwa atak hakerski na modemy ADSL na ogólnopolską skalę - w tym modemy działające w sieci Orange. Całą sprawę wykrył ​CERT Orange Polska. Wiemy, jak sprawdzić, czy nasz modem może być atakowany i co zrobić, aby się zabezpieczyć.
 • Nowe ceny i nowe możliwości Neostrady w Orange

  Nowe ceny i nowe możliwości Neostrady w Orange

  Od 20 stycznia wchodzą w życie nowe, prostsze i korzystniejsze oferty promocyjne neostrady oraz usług pakietowych, w tym FunPacku.
 • Orange FunSpot - społecznościowa sieć Wi-Fi działa w całej Polsce

  Orange FunSpot - społecznościowa sieć Wi-Fi działa w całej Polsce

  Usługa Orange FunSpot jest już dostępna w całym kraju. Orange FunSpot polega na publicznym udostępnianiu przez użytkowników liveboxów niewielkiej części swojego domowego dostępu do internetu (max. 1 Mb/s) w postaci sygnału Wi-Fi.
 • Najbogatszy pakiet kanałów nc+ dostępny dla klientów Orange Polska

  Najbogatszy pakiet kanałów nc+ dostępny dla klientów Orange Polska

  Klienci Orange Polska posiadający FunPack lub neostradę z telewizją mogą już kupić CANAL+ Platinium, czyli najszerszy - obejmujący 128 kanałów pakiet platformy nc+.
 • Tablet FunTab za złotówkę w Orange

  Tablet FunTab za złotówkę w Orange

  Orange Polska przygotował nową promocję dla osób zainteresowanych szybkim internetem - Neostradą, lub FunPack-iem , czyli pakietem składającym się z internetu, telewizji i telefonu domowego. Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednej z tych usług, otrzymają za symboliczną złotówkę tablet FunTab 7.0.
 • Więcej szybszej Neostrady TP w polskich domach

  Więcej szybszej Neostrady TP w polskich domach

  Obniżenie cen dostępu do szerokopasmowego internetu przez Telekomunikację Polską powoduje pierwsze pozytywne efekty na rynku - Polacy wybierają coraz szybsze usługi Neostrady.
 • SOKiK uchylił decyzję UKE ws. 100 mln zł kary dla TP za Neostradę

  SOKiK uchylił decyzję UKE ws. 100 mln zł kary dla TP za Neostradę

  Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uchylił 100 mln zł kary dla Telekomunikacji Polskiej, którą na spółkę nałożył Urząd Komunikacji Elektronicznej - podał w piątek UKE. Sąd uznał, że Urząd nie miał prawa regulować cen detalicznych internetu w usłudze neostrada tp.