Nowe Technologie - nC+

Artykuły - NC+ (79)

 • Platforma nc+ zmieni nazwę na Canal+

  Platforma nc+ zmieni nazwę na Canal+

  Potwierdziły się krążące już od jakiegoś czasu pogłoski, że platforma nc+ zmieni nazwę na Canal+. Przypomnimy, że aktualna nazwa powstała w wyniku połączenia Cyfry+ z platformą n w 2013 roku. Po latach, właściciel większościowy - Grupa Canal+, podjął decyzję o ujednoliceniu nazewnictwa wobec swojego macierzystego rynku, czyli Francji, gdzie działa platforma Canal.
 • NASA TV UHD na liście kanałów nc+

  NASA TV UHD na liście kanałów nc+

  Na liście kanałów nc+ pojawiła się stacje NASA TV HD i NASA TV UHD. Mimo iż są to kanały niekodowane, nie były do tej pory dostępne na odbiornikach nc+.
 • Dekoder nc+ wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74) się zawiesił. Jak rozwiązać problem?

  Dekoder nc+ wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74) się zawiesił. Jak rozwiązać problem?

  Platforma nc+ informuje o występującym aktualnie problemie z dekoderem wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74). Jeżeli urządzenie to przestało działać i nie reaguje na polecenia z pilota ani z panelu dekodera, oznacza to błąd. Na panelu dekodera może się wtedy wyświetlać np. INIT. Operator podaje instrukcję, jak rozwiązać ten problem.
 • Aktualizacja oprogramowania dekodera 4K UltraBox+

  Aktualizacja oprogramowania dekodera 4K UltraBox+

  Od 16 października do dekoderów 4K UltraBox+ rozsyłana jest aktualizacja oprogramowania. Nowe wydanie jest oznaczone jako 0X23 (dotychczas było to 0X21) z identyfikatorem 2.0.6 (dotychczas 2.0.3).
 • Aktualizacja dla 4K UltraBOX+ z HBO GO i obsługą HDR

  Aktualizacja dla 4K UltraBOX+ z HBO GO i obsługą HDR

  Od 5 czerwca do dekoderów 4K UltraBOX+ przesyłana jest drogą satelitarną nowa wersja oprogramowania, oznaczona jako 0X21. Jest to zapowiadana przez redakcję satkurier.pl nieoficjalnie już kilka miesięcy wcześniej pierwsza duża aktualizacja tzw. funkcjonalna - dodająca nowe możliwości.
 • CANAL+ 4K Ultra HD - najważniejsze informacje

  CANAL+ 4K Ultra HD - najważniejsze informacje

  Platforma nc+ jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce wprowadza do oferty własny i nadający wyłącznie w jakości 4K kanał telewizyjny CANAL+ 4K Ultra HD.
 • Ruszy kolejna platforma cyfrowa w Czechach i na Słowacji?

  Ruszy kolejna platforma cyfrowa w Czechach i na Słowacji?

  Na chłonność lokalnych rynków czeskich i słowackich w zakresie powstawania kolejnych operatorów satelitarnych bez wątpienia spoglądamy z coraz większą zazdrością. Bo w końcu jak to możliwe, że w Polsce mamy realnie 2 pełnoprawne platformy satelitarne: nc+ i Cyfrowy Polsat (+ ewentualnie DTH Orange oferujący jednak pakiety nc+), a tam wyrastają jak grzyby po deszczu?
 • 22 nowe kanały w telewizji mobilnej nc+ GO

  22 nowe kanały w telewizji mobilnej nc+ GO

  Platforma nc+ poszerzyła listę kanałów dostępnych w nc+ GO o kolejne 22 pozycje. Od dziś abonenci nc+ będą mogli oglądać tym samym do 118 kanałów na urządzeniach mobilnych oraz komputerach i laptopach.
 • Telewizja elastyczna od nc+

  Telewizja elastyczna od nc+

  Platforma nc+ wprowadza nową ofertę „Telewizja elastyczna”, w ramach której klienci zawierający nowe umowy na pakiet telewizji Comfort+ (112 kanałów, 55 w HD) będą mogli dobierać do niego, przez cały okres umowy, opcje dodatkowe z bogatą ofertą kanałów bez długoterminowych zobowiązań i zmieniać je w cyklach miesięcznych.
 • 4K UltraBox+ z aktualizacją do wersji 1.0.20

  4K UltraBox+ z aktualizacją do wersji 1.0.20

  Platforma nc+ 5 marca w godzinach rannych udostępniła serwisową aktualizację oprogramowania dla dekoderów 4K UltraBox+. Nowe wydanie jest oznaczone jako 1.0.20 (0X19) i ma na celu wprowadzenie jednej korekty.