nc+GO

Artykuły - Nc+GO (10)

 • Nowe kanały w nc+ GO. Będą też nowości w nc+?

  Nowe kanały w nc+ GO. Będą też nowości w nc+?

  Platforma nc+ dołączyła do swojej aplikacji internetowej nc+ GO kanały Polsat Cafe HD, Polsat JimJam, Polsat News HD, Polsat Play HD i Disco Polo Music. Choć nie są to wszystkie stacje związane z Polsatem, to operator poinformował, że wkrótce poszerzy usługę o kolejne. Tym samym za pośrednictwem nc+ GO można na żywo oglądać 85 kanałów. Jakie kolejne mogą trafić do internetowej aplikacji, a jakie do platformy cyfrowej?
 • Jaka powinna być internetowa oferta nc+?

  Jaka powinna być internetowa oferta nc+?

  Platforma nc+ wprowadzi najpóźniej na początku przyszłego roku dekoder o nazwie Freedom i zaoferuję usługę OTT, która pozwoli na korzystanie z jej oferty drogą internetową. Jak poinformował w "Rzeczpospolitej" szef platformy, będą to zupełnie inne pakiety niż dotychczas oferowane drogą satelitarną. Na czym powinna skupić się nc+, aby wygrać bitwę o internautów? Poniżej kilka propozycji.
 • Cyfrowy Polsat szykuje odpowiedź na nc+ GO?

  Cyfrowy Polsat szykuje odpowiedź na nc+ GO?

  Święta Wielkanocne coraz bliżej, a to idealna okazja, żeby Cyfrowy Polsat przedstawił swoją alternatywę wobec nc+ GO! Na forum.satkurier.pl aż huczy od plotek, że ten moment zbliża się wielkimi krokami i nastąpi już 15 marca. Wtedy może zadebiutować usługa Cyfrowy Polsat Go lub On The Go. Uważni internauci wypatrzyli nawet testową wersję. Niespodzianką jest tylko technologia, na której opierać się może największa platforma cyfrowa.
 • Nowa stacja od CANAL+ i nc+ bez anteny satelitarnej?

  Nowa stacja od CANAL+ i nc+ bez anteny satelitarnej?

  Wygląda na to, że platforma nc+ wystraszyła się spadającej liczby abonentów i spadających przychodów. Świadczą o tym wypowiedzi prezesa operatora dla związanego z "Rzeczpospolitą" portalu. W grę wchodzi uruchomienie dodatkowego kanału z rodziny CANAL+ i uwolnienie oferty nc+ GO. Już niebawem mogłyby z niej korzystać osoby, które nie posiadają anteny satelitarnej.
 • TLC HD - kolejny kanał lifestylowy w ofercie nc+

  TLC HD - kolejny kanał lifestylowy w ofercie nc+

  19 kwietnia do oferty nc+ dołączy kanał TLC HD, to kolejny kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny na platformie - TLC.
 • nC+: Porównanie starej i nowej oferty

  nC+: Porównanie starej i nowej oferty

  Porównujemy ofertę nc+, dostępną do tej pory, z ofertą dostępną od piątku, 12 kwietnia 2013 roku. Co tak naprawdę się zmieniło? Czy rzeczywiście jest taniej i bardziej elastycznie? Główną zmianą jest dołączenie pakietu MULTI+, zawierającego siedem kanałów tematycznych CANAL+ i nSport HD, w prezencie do najtańszego pakietu COMFORT+, kosztującego 39 zł/mc.
 • Aplikacja nc+GO Lite w Google Play

  Aplikacja nc+GO Lite w Google Play

  W Google Play pojawiła się aplikacja nc+GO Lite - na urządzenia z systemem operacyjnym Android. nc+GO to usługa umożliwiająca oglądanie telewizji na urządzeniu mobilnym (np. tabelcie, smartfonie), czyli tak naprawdę w dowolnym miejscu.
 • Jednak dojdzie do zmiany w cenniku nc+?

  Jednak dojdzie do zmiany w cenniku nc+?

  Na profilu platformy nc+ na Facebooku pojawiła się informacja: - Dziękujemy za wszystkie uwagi. Prosimy o kilka dni cierpliwości. Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami, które przedstawimy w nadchodzącym tygodniu. - Czyżby nowa platforma powstała z połączenia n i CYFRY+ planowała poważne zmiany w ofercie? Jak podaje „Newsweek”, prezes nc+, Julien Verley, „przebąkuje już coś o możliwości zmian w cenniku, który - jak twierdził wcześniej - był nie do ruszenia”.
 • Zmiany w nc+: Nowe CANAL+, koniec nPremium

  Zmiany w nc+: Nowe CANAL+, koniec nPremium

  Ok. 1 w nocy 5 kwietnia dekodery ADB wykorzystywane przez platformę nc+ otrzymały aktualizację listy kanałów. Zgodnie z zapowiedziami podmieniono stacje CANAL+, wstawiając nowe nazwy, natomiast usunięto z listy komplet kanałów nPremium oraz nSport 108. Technicznie z satelity wyłączono nPremium 3 i nPremium 4.
 • Wystartowała platforma cyfrowa nc+

  Wystartowała platforma cyfrowa nc+

  Swoją ofertę zaprezentowała platforma cyfrowa nc+. Jest to następstwo połączenia spółek CANAL+ Cyfrowy i ITI Neovision, operatorów CYFRY+ i platformy n. Z nowej oferty mogą skorzystać abonenci obu platform. A także nowi klienci. Najniższy abonament wynosi 39 zł.