Kobieta - Natasza Urbańska

Synonimy:
Natasza, natasza urbańska
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Natasza Urbańska (20)

Filmy - Natasza Urbańska (4)

 • Natasza Urbańska o swojej wszechstronności

  Natasza Urbańska to osoba o wielu talentach. Od wielu lat jest aktorką, wokalistką i tancerką. Teraz także właścicielką marki modowej. Czy któraś z pasji jest dla niej najważniejsza? - Nie umiałabym tego rozdzielić, bo wszystko sprawia mi ogromną radość - powiedziała. - Nie chciałabym wybierać, bo to wszystko pracuje na to, kim jestem - dodała.
 • Czy córka Urbańskiej i Józefowicza idzie w ślady rodziców?

  Czy córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza idzie w ślady rodziców? - Trochę tak i trochę nie, bo ona już występuje i przepięknie śpiewa, jestem jej ogromną fanką. Nie chce pchać jej w coś, czego ona nie będzie chciała, na razie ją obserwujemy. Te pojedyncze spektakle sprawiają jej frajdę i nie są męczące. Z każdym kolejnym spektaklem się rozwija - powiedziała Natasza.
 • Natasza Urbańska świętuje 10 lat małżeństwa

  Natasza Urbańska świętuje 10 lat małżeństwa z Januszem Józefowiczem. - Będziemy świętować, ale jeszcze nie wiem jak. To minęło jak jeden dzień. Po córce widać jak ten czas zasuwa. Liczymy czas do córki i od córki - powiedziała wokalistka.
 • Natasza Urbańska o nowej fryzurze

  Natasza Urbańska przeszła kolejną metamorfozę. Dlaczego przefarbowała włosy? - Może to jest wiosna, a może to jest jakaś potrzeba zmiany - powiedziała. - Kiedy eksperymentować jak nie teraz. Każdy moment jest dobry - dodała.