narty

Artykuły - Narty (124)

 • Czechy: Miejsce na wymarzone, zimowe wakacje

  Czechy: Miejsce na wymarzone, zimowe wakacje

  Z roku na rok Czesi mają coraz więcej do zaoferowania turystom, którzy tuż za południową granicą Polski szukają zimowych atrakcji na wysokim poziomie. Który z regionów wybrać i gdzie znaleźć dokładnie to, czego szukamy? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule!
 • Zima w czeskich górach: mieszanka relaksu z adrenaliną

  Zima w czeskich górach: mieszanka relaksu z adrenaliną

  Coraz bardziej nowoczesna infrastruktura, doskonałe warunki śniegowe, bogate zaplecze hotelowe, pyszna kuchnia, wyborne warzone piwo i mnóstwo dodatkowych atrakcji. To tylko część powodów, dla których Polacy wybierają czeskie stoki.
 • Zaplanuj ferie zimowe z dziećmi: 5 atrakcyjnych kierunków

  Zaplanuj ferie zimowe z dziećmi: 5 atrakcyjnych kierunków

  Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami, pora więc już teraz zaplanować zimowe wyjazdy. Zamierzasz zabrać dzieci na narty w okresie ferii? Podpowiadamy, które kierunki w Polsce i za granicą warto wybrać, by w dzień oddawać się śnieżnym szaleństwom, a wieczorem zrelaksować się i wypocząć w rodzinnym gronie.
 • 5 najlepszych ośrodków narciarskich: gdzie warto szusować w sezonie 2019/20?

  5 najlepszych ośrodków narciarskich: gdzie warto szusować w sezonie 2019/20?

  Sezon narciarski tuż tuż! Jakie kurorty narciarskie będą cieszyć się szczególnym zainteresowaniem w tym roku? Gdzie warto zarezerwować nocleg już teraz, jeśli chcemy bez przeszkód cieszyć się zimowym szaleństwem w szczycie sezonu? Jak wybrać nocleg dostosowany do potrzeb, za odpowiednią cenę? Sprawdź już teraz!
 • Wypadek na stoku za granicą może nas kosztować więcej niż sam wyjazd

  Wypadek na stoku za granicą może nas kosztować więcej niż sam wyjazd

  Ferie zimowe to zarazem czas pełnego szaleństwa, ale i porządnego wypoczynku. Nasi rodacy częściej niż rozgrzane plaże wybierają ośnieżone stoki i choć na czele nadal stoją polskie góry, to jednak coraz częściej decydujemy się na dalszą wyprawę m. in. w Alpy.
 • Wyjazd na narty pod koniec sezonu – warto czy nie?

  Wyjazd na narty pod koniec sezonu – warto czy nie?

  Planujesz wyjazd na narty? Większość osób bierze pod uwagę okres stycznia bądź lutego, a więc środek zimy i największy szczyt sezonu. Wypad w późniejszym okresie jest stosunkowo mniej popularnym, ale pod wieloma względami korzystniejszym rozwiązaniem. Jakie zalety posiada wyjazd na narty pod koniec sezonu?
 • Przygotowania do sezonu: jak kupować spodnie narciarskie?

  Przygotowania do sezonu: jak kupować spodnie narciarskie?

  Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz odpowiednich spodni? Wbrew pozorom, nie wystarczy założyć najwygodniejszych jeansów czy dresów. Spodnie narciarskie muszą zapewnić Ci bezpieczną i komfortową jazdę, dlatego warto kupić je w sklepie z odpowiednim sprzętem. Na co zwrócić uwagę?
 • Gdzie na narty? Oto 4 najlepsze kierunki na zimowy wyjazd!

  Gdzie na narty? Oto 4 najlepsze kierunki na zimowy wyjazd!

  Miłośnicy zimowych sportów z pewnością przyznają, że urlop w grudniu może być równie przyjemny jak ten w lipcu. Wystarczy zamienić strój kąpielowy na narciarski, a okulary przeciwsłoneczne na gogle – i już można pokonywać ośnieżone stoki europejskich gór. Gdzie się wybrać na narty? Oto nasze typy!
 • ​Największy zlot czarownic

  ​Największy zlot czarownic

  Niewielka szwajcarska miejscowość Belalp byłaby tylko kolejnym zimowym kurortem, jakich w regionie Wallis jest wiele. Doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, uroki największego alpejskiego lodowca i niezapomniane widoki to oczywiste oczywistości. Jednak Belalp ma coś, czego nie ma żadne inne miejsce: wiedźmy.
 • Royal Snowpark rusza w Warszawie

  Royal Snowpark rusza w Warszawie

  Na warszawskim Wilanowie przy ulicy Klimczaka jutro zostanie otwarty sezonowy Snowpark, który zapewni zimową zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zdjęcia - Narty (10)

 • pogoda.interia.pl
  Chmury nad "Włoskim Tybetem"
 • pogoda.interia.pl
  Chmury nad "Włoskim Tybetem"
 • pogoda.interia.pl
  Chmury nad "Włoskim Tybetem"
 • pogoda.interia.pl
  Chmury nad "Włoskim Tybetem"
 • pogoda.interia.pl
  Chmury nad "Włoskim Tybetem"
 • pogoda.interia.pl
  Chmury nad "Włoskim Tybetem"

Filmy - Narty (32)