napad

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Napad (Wykonawca muzyczny) , Napad (Film (2000)[Held Up] Reż.Steve Rash) Napad (Film (2001)[Styx] Reż.Alex Wright)

Artykuły - Napad (151)

 • Gdańsk: Napad na szwedzkich turystów. Są zarzuty

  Gdańsk: Napad na szwedzkich turystów. Są zarzuty

  W nocy z soboty na niedzielę podejrzani o pobicie turystów ze Szwecji usłyszeli zarzuty. Wszyscy trzej podejrzani znajdują się w areszcie śledczym.
 • RMF: Napad na bankomat, sprawcy użyli materiałów wybuchowych

  RMF: Napad na bankomat, sprawcy użyli materiałów wybuchowych

  ​Nocny napad na bankomat w Świeradowie-Zdroju na Dolnym Śląsku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawcy użyli materiałów wybuchowych.
 • Bosy Polak napadł na sklep obuwniczy w Kolonii

  Bosy Polak napadł na sklep obuwniczy w Kolonii

  ​Incydent w Kolonii z udziałem 31-letniego Polaka. W nocy mężczyzna próbował włamać się do sklepu obuwniczego nieopodal głównego dworca kolejowego. Mężczyzna w chwili napadu nie miał... butów.
 • RMF24: Pobili go i wywieźli do lasu. Mężczyzna jest w szpitalu

  RMF24: Pobili go i wywieźli do lasu. Mężczyzna jest w szpitalu

  Prokuratura ma się zająć sprawą brutalnego pobicia w Żyrardowie na Mazowszu. Kilka osób napadło na mężczyznę. Nieprzytomny trafił do szpitala. Informacja pochodzi z Gorącej Linii RMF FM.
 • RMF24: Napad na stację benzynową w Katowicach

  RMF24: Napad na stację benzynową w Katowicach

  Napad na stację benzynową w Katowicach. Policjanci użyli broni. Napastnik został ranny. Informację przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • RMF24: Napad na polskie tiry we Francji: Konsulat interweniuje

  Służby dyplomatyczne zajęły się sprawą napadu na polskich kierowców na zachodzie Francji - dowiedział się reporter RMF FM. Informację o tym, że wczoraj w nocy trzy tiry stojące na parkingu w okolicach Laval zostały zaatakowane przez nieznanych sprawców, przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • RMF24: Napad kilkudziesięciu osób na polskich kierowców we Francji

  Napad na polskich kierowców we Francji. Na Gorącą Linię RMF FM przekazano sygnał o nocnym ataku na trzy tiry na parkingu niedaleko Laval na zachodzie kraju.
 • Napad na firmę kurierską. Zrabowali 200 tys. zł

  Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o napad na siedzibę firmy kurierskiej w Piotrkowie Trybunalskim (Łódzkie). Łupem bandytów padło 200 tys. zł. Inicjatorem napadu był jeden z kurierów. Wszystkim zatrzymanym grożą kary do 15 lat więzienia.
 • Ronnie Biggs - legendarny farciarz

  Ronnie Biggs - legendarny farciarz

  W jednej z wypowiedzi pod koniec żywota Ronnie Biggs gorzko podsumował swój los: "Nawet w Brazylii byłem więźniem. Być bohaterem napadu stulecia to żaden zaszczyt. Zmarnowałem życie.". Wynika z tego, że lepiej wziąć sobie do serca szczere wyznanie legendarnego rabusia, którego życiowy fart, był równocześnie klątwą.
 • Francja: Napad na księcia saudyjskiego

  Francuska policja wciąż poszukuje sprawców zuchwałego napadu na goszczącego w Paryżu księcia z Arabii Saudyjskiej. Napastnikom udało się ukraść 250 tysięcy euro oraz liczne poufne dokumenty.

Filmy - Napad (8)

 • 83-latek powstrzymał napad na punkt bukmacherski

  83-latek powstrzymał bandytów, którzy napadli na punkt bukmacherski w Glanmire na przedmieściach Cork w Irlandii. Denis O’Connor wykazał się niemałym bohaterstwem i wraz z obsługą lokalu przegonił uzbrojonych napastników. (STORYFUL/x-news)
 • Ukradła auto razem z małymi dziećmi! Jest nagranie z monitoringu!

  Na nagraniu z miejskiego monitoringu widać przerażający moment, w którym kobieta kradnie auto z… dwoma dziewczynkami! Więcej dowiecie się, oglądając wideo!
 • Czechy. Ci złodzieje to kompletni idioci?

  Kamera przemysłowa w czeskim Zlicinie zarejestrowała moment próby napadu na furgon z pieniędzmi. Chyba zabrakło trochę przestępczego profesjonalizmu.
 • Nożownik z Mysłowic w rękach policji

  Mysłowice. Mężczyzna podejrzany o brutalny napad na ekspedientkę w Mysłowicach jest już w rękach policji. Jak poinformowali funkcjonariusze ze Śląska, sprawca  sam oddał się w ich ręce. Do rozboju doszło dziewięć dni temu w sklepie z garniturami. Sprawca zadał swojej ofierze kilkanaście ciosów nożem. Napad zarejestrowały kamery monitoringu.