nancy

Artykuły - Nancy (148)

 • RMF24: Oszust z Francji chciał sprzedać pałac polskiego króla

  RMF24: Oszust z Francji chciał sprzedać pałac polskiego króla

  Oszust usiłował sprzedać w internecie… ratusz francuskiego miasta Nancy za 65 milionów euro. Budynek ten zwany jest również Pałacem Stanisława Leszczyńskiego i znajduje się na liście zabytków UNESCO.
 • Ile kosztował pierścionek zaręczynowy? Sporo!

  Ile kosztował pierścionek zaręczynowy? Sporo!

  Po czterech latach związku 68-letni Paul McCartney i jego partnerka, 51-letnia nowojorska bizneswoman Nancy Shevell, zaręczyli się. Będzie to trzecie małżeństwo Beatlesa, który wydał fortunę na pierścionek zaręczynowy.
 • Uraz Jelenia. Nie wiadomo, czy zagra z Realem

  Uraz Jelenia. Nie wiadomo, czy zagra z Realem

  Napastnik francuskiego klubu piłkarskiego AJ Auxerre i reprezentant Polski Ireneusz Jeleń nie zagra w sobotnim meczu siódmej kolejki Ligue 1 z drużyną AS Nancy - poinformowała agencja AFP, powołując się na koła zbliżone do klubu.
 • Koniec z "Trawką"?

  Koniec z "Trawką"?

  "Trawka" powraca wraz z szóstym i prawdopodobnie ostatnim sezonem. Ponownie zobaczymy, jak Nancy w nieco nietypowy sposób radzi sobie z problemami życia codziennego - zarabianiem pieniędzy i wychowywaniem dzieci.
 • Buzek i Clinton: Potrzeba więcej konsultacji między USA a UE

  Buzek i Clinton: Potrzeba więcej konsultacji między USA a UE

  Kontynuując wizytę w USA, której celem jest zacieśnienie stosunków Unii Europejskiej z Ameryką, przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek spotkał się we wtorek z sekretarz stanu Hillary Clinton i przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi.
 • 32. kolejka Ligue 1. Marsylia liderem, Auxerre drugie

  W niedzielę rozegrano trzy mecze 32. kolejki Ligue 1. Na Stade Gerland w Lyonie miejscowy Olympique zremisował 1-1 z Lille Ludovica Obraniaka, a Auxerre z Ireneuszem Jeleniem i Dariuszem Dudką wygrało 1-0 z Nancy, dzięki czemu awansowało na pierwsze miejsce w tabeli. Ale tylko na kilka godzin. Po zwycięstwie 4-1 nad Nice, nowym liderem ligi francuskiej zostali gracze Olympique Marsylia.
 • "Trauma" - nowy serial w Polsce

  "Trauma" - nowy serial w Polsce

  Telewizja Canal+ w kwietniu rozpocznie emisję serialu "Trauma", który opowiada o pracy i życiu osobistym ekipy ratowników medycznych ze szpitala miejskiego w San Francisco.
 • Va banque z reformą zdrowia

  Biały Dom i Demokraci w Kongresie zapowiedzieli, że uchwalą ustawę o reformie opieki zdrowotnej nie oglądając się na republikańską opozycję, zwykłą większością głosów ustawodawców swojej partii. GOP ostrzegła ich, że podejmują wielkie ryzyko.
 • Nieskomplikowane, ale nudne

  Nieskomplikowane, ale nudne

  "To skomplikowane", reż. Nancy Meyers, USA 2009, dystrybutor UIP, premiera kinowa 12 lutego 2010 roku.
 • Turów przegrał i stracił szanse

  Koszykarze PGE Turów Zgorzelec przegrali we Wrocławiu z hiszpańską drużyną Gran Canaria 2014 70:75 w meczu 6., ostatniej, kolejki grupy G Pucharu Europy. Była to ich piąta porażka rozgrywkach. Wicemistrzowie Polski już wcześniej stracili szanse na awans do drugiej rundy