najdroższa

Artykuły - Najdroższa (189)

 • Najdroższe lekarstwo na świecie

  Najdroższe lekarstwo na świecie

  Lekarstwo to zapewnia w miarę normalne życie chorym narażonym na znaczną niepełnosprawność. Jego użycie kosztuje jednak tyle, że konieczna jest pomoc ze strony kasy chorych.
 • Benzyna w Polsce najdroższa od ponad czterech lat

  Benzyna w Polsce najdroższa od ponad czterech lat

  Benzyna bezołowiowa na polskich stacjach jest ponownie droższa i kosztuje najwięcej od ponad 4 lat. Co się dzieje na rynku paliw i czy sytuacja w Polsce jest wyjątkowa? Po odpowiedź na pytanie, co kreuje ruchy cen paliw w Europie oraz w Polsce, trzeba udać się na drugą stronę oceanu, czyli do USA.
 • Luksus po polsku. Tyle kosztuje najdroższe mieszkanie w naszym kraju

  Luksus po polsku. Tyle kosztuje najdroższe mieszkanie w naszym kraju

  238 mln dolarów - dokładnie tyle, według światowych agencji informacyjnych, zapłacił za najdroższy w historii apartament zlokalizowany na Manhattanie właściciel jednego z funduszy hedgingowych. W porównaniu do tej kwoty stawki na jakie wyceniane są najdroższe mieszkania w naszym kraju wydają się naprawdę umiarkowane.
 • Analitycy: Diesel najdroższy od listopada zeszłego roku

  Analitycy: Diesel najdroższy od listopada zeszłego roku

  Diesel jest aktualnie najdroższy od listopada zeszłego roku - wskazują w cotygodniowym podsumowaniu analitycy rynku paliw. Prognozują, że podwyżki na stacjach wydają się być nieuniknione, bo poza wzrostem cen surowca widoczne jest osłabienie złotego.
 • Rekordowa produkcja szafranu w Afganistanie. Zobacz, jak powstaje najdroższa przyprawa świata

  Rekordowa produkcja szafranu w Afganistanie. Zobacz, jak powstaje najdroższa przyprawa świata

  Bieżący rok jest rekordowy pod względem produkcji szafranu w Afganistanie. W tym roku wyprodukowano już 13 ton "czerwonego złota". Według afgańskiego ministerstwa rolnictwa, porównaniu z 2017 r. wzrost wyniósł 22 procent.
 • Diesel na stacjach najdroższy od połowy sierpnia 2014 roku

  Diesel na stacjach najdroższy od połowy sierpnia 2014 roku

  Zgodnie z oczekiwaniami, tanieją benzyny a drożeje autogaz i olej napędowy, który jest teraz na stacjach najdroższy od połowy sierpnia 2014 roku - podali w piątek analitycy rynku paliw.
 • Mieszkania najdroższe od 10 lat

  Mieszkania najdroższe od 10 lat

  Deweloperzy budują na potęgę - chcą wykorzystać czas koniunktury i wysokich cen mieszkań. Eksperci nie pozostawiają złudzeń planującym zakup własnego "M" - ceny są najwyższe od wielu lat.
 • Dolar najdroższy od trzech miesięcy

  We wczorajszym komentarzu pisaliśmy o tendencjach, które pchają notowania dolara w górę i jednocześnie osłabiają złotego. Wygląda na to, że obawa przed inflacją rozgościła się na rynkach na dobre. W efekcie dla złotego to najgorszy tydzień od dłuższego czasu. Tempo przeceny polskiej waluty nie było tak duże od 2016 roku, a sam dolar jest najdroższy od 3 miesięcy.
 • Ile kosztują najdroższe nieruchomości w Polsce?

  Ile kosztują najdroższe nieruchomości w Polsce?

  Zbyt wysokie ceny mieszkań to bolączka, która towarzyszy nam nie od dziś. Wystarczy jednak rzucić okiem na polskie rekordy cenowe, by większość ofert z serwisów ogłoszeniowych wydała się śmiesznie tania. Ile trzeba zapłacić za najdroższe nieruchomości w kraju? Zestawienie przygotował serwis Homla.pl.
 • Benzyna i olej napędowy są najdroższe od połowy stycznia br.

  Benzyna i olej napędowy są najdroższe od połowy stycznia br.

  Droga ropa przełożyła się na ceny paliw na stacjach. Benzyna i olej napędowy są najdroższe od połowy stycznia tego roku. Niestety, zważywszy na sytuację na rynku ropy, taniej nie będzie - przewiduje BM Reflex.