Nad rozlewiskiem

Artykuły - Nad rozlewiskiem (95)

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Kończy się mazurska saga?

  "Cisza nad rozlewiskiem": Kończy się mazurska saga?

  Czy to możliwe, by "Cisza nad rozlewiskiem", której emisję TVP1 rozpocznie po wakacjach, miała być ostatnią częścią mazurskiej sagi? Producentka Katarzyna Kalicińska potwierdziła w rozmowie z nami, że w tym roku ekipa serialu nie spotka się na Mazurach.
 • "Cisza nad rozlewiskiem" dopiero jesienią

  "Cisza nad rozlewiskiem" dopiero jesienią

  Fani mazurskiej sagi z Joanną Brodzik w roli głównej, którzy czekają na emisję "Ciszy nad rozlewiskiem", muszą uzbroić się w cierpliwość. Władze TVP zdecydowały bowiem, że kolejna część serialu o losach Małgosi Jantar i jej najbliższych wyemitowana zostanie dopiero jesienią.
 • Co dalej "nad rozlewiskiem"?

  Co dalej "nad rozlewiskiem"?

  Padł pierwszy klaps na planie piątej serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", do której zdjęcia kręcone będą przez najbliższe dwa miesiące w okolicach Ostródy.
 • W przyjaźni jest długodystansowcem

  W przyjaźni jest długodystansowcem

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem", żartuje, że jako przyjaciółka jest... długodystansowcem. Choć grono jej prawdziwych przyjaciół nie jest duże, ci, którzy do niego należą, wiedzą, że na Joasię mogą liczyć w każdej sytuacji.

Filmy - Nad rozlewiskiem (4)

 • Piotr Grabowski: Ludzie się zmieniają, rozstają...

  Konrad z "Nad rozlewiskiem" wciąż nie może zapomnieć o byłej żonie! Piotr Grabowski podjął się próby wyjaśnienia poczynań swojego bohatera.
 • Tajemnicza Agata w "Nad rozlewiskiem"

  Orina Krajewska, która niedawno dołączyła do obsady "Nad rozlewiskiem", opowiedziała nam o swojej postaci i o okresie asymilacji z ekipą. Zdradziła nam również, czy obecność na planie jej mamy, Małgorzaty Braunek, jest dla niej stresująca.
 • Olga Frycz: Nie rozumiem swojej bohaterki!

  Rozdarta między dwoma mężczyznami Marysia z serialu "Nad rozlewiskiem" nie do końca wie, co zrobić ze swoim życiem. - Sama zgotowała sobie taki los. Przecież wszystko było dobrze! - mówi wcielająca się w tę postać Olga Frycz.
 • Anna Czartoryska: Koniec sielanki

  Paula, bohaterka, w którą Anna Czartoryska wciela się w serialu "Nad rozlewiskiem", w nowych odcinkach będzie zmagać się z licznymi problemami. Jeden z nich dotyczyć będzie mężczyzny z jej przeszłości, który spróbuje odzyskać serce młodej kobiety...