Myślę

Artykuły - Myślę (42)

 • Maciej Musiał: Dziadek będzie dumny

  Maciej Musiał: Dziadek będzie dumny

  "Czas honoru" to dla Maciej Musiała, znanego głównie z serialu rodzinka.pl, ważna próba aktorska i życiowa. "Myślę, że ta rola sprawi dużo radości mojemu dziadkowi i będzie ze mnie dumny" - mówi młody aktor.
 • Artur Rojek: "Myślę o śmierci"

  Artur Rojek: "Myślę o śmierci"

  Będąc dzieckiem wokalista Artur Rojek o mało nie zginął pod kołami samochodu. Wspomnienia na temat tego zdarzenia zawarł w piosence "Lato '76", która trafiła na solowy album artysty zatytułowany "Składam się z ciągłych powtórzeń".
 • Justin Bieber zakochany! [zwiastun]

  Justin Bieber zakochany! [zwiastun]

  "Myślę, że zakochanie jest najpotężniejszą rzeczą pod słońcem" - mówi 19-letni wokalista w filmie "Justin Bieber. Believe". A to jedynie początek zwierzeń...
 • Holland: Film o Wałęsie ma szanse na Oscara

  Holland: Film o Wałęsie ma szanse na Oscara

  - Myślę, że 'Wałęsa' ma szansę na pewno - dużą szansę dostać się na krótką listę - do tej dziewiątki wybranych przez komisję filmów. A potem zobaczymy, ale też nie będzie dziwne jeżeli się nie dostanie. To jest w tej chwili trochę konkurs na pograniczu loterii - mówi Agnieszka Holland.
 • "2XL": Puszystość to jest problem

  "2XL": Puszystość to jest problem

  - Mówienie, że otyłość to temat wstydliwy, jest błędne - uważa Elżbieta Romanowska. - Myślę, że ludziom otyłym trudno jest radzić sobie ze swoją wagą. Serial "2XL" może zadziałać terapeutycznie - dodaje Edyta Jungowska.
 • Rostowski: Myślałem o odejściu. Minister finansów zawsze jest zmęczony

  Rostowski: Myślałem o odejściu. Minister finansów zawsze jest zmęczony

  Jacek Rostowski w Kontrwywiadzie RMF FM stwierdził, że nie słyszał "radykalnych głosów krytyki propozycji rządu ws. OFE", a Buzek i Hausner "krytykują, bo ich nie zrozumieli". Tłumaczy też, że wczorajsze gwałtowne spadki na giełdzie to "dowód na to, jak ryzykowna jest giełda, kiedy zarządzający OFE mają ograniczone umiejętności. Szefowie funduszy mieli przecież czas na przygotowanie się do decyzji rządu".
 • Oglądam, czuję, myślę: Młodzi w kinie

  Oglądam, czuję, myślę: Młodzi w kinie

  Rola filmu, jako źródła kształtowania postaw, wrażliwości i wiedzy o świecie wśród nastolatków to temat ogólnopolskiej kampanii "Oglądam, czuję, myślę - młodzi w kinie", którą w środę zainaugurowało Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. Elementem akcji są specjalne spoty.
 • Nowy program Małgorzaty Rozenek

  Nowy program Małgorzaty Rozenek

  - W "Bitwie o dom" nie zabraknie emocji. Myślę więc, że program będzie chętnie oglądany - mówi Małgorzata Rozenek, która sama dobierała uczestników nowego show.
 • Oscar dla Bonda?

  Oscar dla Bonda?

  Scenarzysta "Skyfall" John Logan ma nadzieję, że najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda znajdzie wreszcie uznanie w oczach członków Akademii. "Myślę, że zrobiliśmy właściwy film. Taki był cel" - przyznał Logan.
 • Rostowski: Lata 2014-2015 będą lepsze dla Polski!

  Rostowski: Lata 2014-2015 będą lepsze dla Polski!

  Rostowski podkreślił, że Polska okazała się wyjątkowo odporna na kryzys. - Myślę, że dzisiaj nikt nie zaprzecza temu, że przez tę pierwszą fazę kryzysu, która zaczęła się jesienią 2008 r., Polska przeszła lepiej niż jakikolwiek inny kraj Unii Europejskiej - powiedział.