Sport - Mykoła Azarow

Artykuły - Mykoła Azarow (6)

 • Premierzy Tusk i Azarow optymistycznie o Euro 2012

  Premierzy Tusk i Azarow optymistycznie o Euro 2012

  Przygotowania Polski i Ukrainy do Euro 2012 są tak zaawansowane, że nie ma wątpliwości, iż te mistrzostwa w naszych krajach się odbędą - oświadczyli w środę w Kijowie premierzy Donald Tusk i Mykoła Azarow.
 • Pas startowy na lotnisku we Lwowie krótszy o 150 m

  Pas startowy na lotnisku we Lwowie krótszy o 150 m

  Nowy pas startowy na lotnisku we Lwowie będzie krótszy niż planowano. Zamiast 3,5 będzie miał długość około 3,35 km - poinformował w Kijowie premier Ukrainy Mykoła Azarow, który referował stan przygotowań do piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku.
 • Azarow: Zakończymy przygotowania na początku 2012 roku

  Azarow: Zakończymy przygotowania na początku 2012 roku

  - Przygotowania Ukrainy do piłkarskich mistrzostw Europy '2012 zakończą się w pierwszym kwartale przyszłego roku - zapewnił we wtorek szef ukraińskiego rządu, Mykoła Azarow.
 • Euro 2012: Premier Azarow o ultimatum UEFA

  Euro 2012: Premier Azarow o ultimatum UEFA

  Nikt nie powinien stawiać pod znakiem zapytania przeprowadzenia na Ukrainie finałowego turnieju EURO 2012 - skomentował ukraiński premier Mykoła Azarow ultimatum światowych i europejskich władz piłkarskich, grożących odebraniem turnieju.
 • Przed Euro 2012 zmieni się cała Ukraina

  Przed Euro 2012 zmieni się cała Ukraina

  Przed Euro 2012 zmienią się nie tylko miasta-gospodarze tego turnieju, lecz cała Ukraina - oświadczył w środę w Kijowie premier Mykoła Azarow.
 • Euro 2012: Ukraina obiecuje szybką kolej

  Przed Euro 2012 powstanie szybka kolejka, która połączy Kijów z głównym lotniskiem Ukrainy w podstołecznym Boryspolu - oświadczył w środę szef ukraińskiego rządu, Mykoła Azarow.