muzyka elektroniczna

Artykuły - Muzyka elektroniczna (12)

 • Elon Musk opublikował swój pierwszy utwór w serwisie SoundCloud

  Elon Musk opublikował swój pierwszy utwór w serwisie SoundCloud

  Amerykański filantrop i założyciel marki Tesla i SpaceX postanowił spróbować swoich sił jako muzyk. Niedawno wypuścił on swój pierwszy elektroniczny utwór na serwisie SoundCloud.
 • Muzyka klubowa - dlaczego najlepiej słuchać jej na żywo?

  Muzyka klubowa - dlaczego najlepiej słuchać jej na żywo?

  Prawdziwi melomani zawsze starają się przekonywać swych sceptycznych znajomych, że muzyka w wersji live jest najlepsza. Coś w tym jest – przed wynalezieniem fonografu była to jedyna możliwość, by posłuchać artystów. Dziś wygląda to zupełnie inaczej, ale niektóre gatunki muzyczne wiele zyskują na żywo, w tym muzyka klubowa. Co w niej wyjątkowego i dlaczego ten sam beats DJ brzmi nieco inaczej za każdym razem?
 • Najlepsze płyty z muzyką elektroniczną lat 70. – top 3

  Najlepsze płyty z muzyką elektroniczną lat 70. – top 3

  Muzyka elektroniczna wciąż się rozwija i zyskuje popularność. Aby w pełni docenić największe hity naszej dekady, warto poznać początki tego nurtu. Wybraliśmy kilka najlepszych płyt z muzyką elektroniczną - to nasz top 3.
 • Festiwale Electronicbeats – gorąca muzyka nie tylko na lato

  Festiwale Electronicbeats – gorąca muzyka nie tylko na lato

  Lato jest na wyciągnięcie ręki, a to oznacza, że pojawia się coraz większa chęć, aby razem ze znajomymi ruszyć w trasę i doświadczyć trochę zasłużonej rozrywki. Morze, góry… Dla niektórych prawdziwa rozrywka to tylko miasto – najlepiej duże, z pełnym wachlarzem możliwości, oferujące atrakcje idealnie skrojone na imprezowy charakter paczki znajomych, z którymi chcesz się bawić. Jeśli tak, świetnym rozwiązaniem będą festiwale Electronicbeats!
 • Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

  Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

  Dirtyphonics live, Submotion Orchestra live, Oxia, Function live, Vicious Circle, Rockwell i Terry Francis to ostatnie zagraniczne gwiazdy nadchodzącej edycji festiwalu Audioriver. Organizatorzy ogłosili także specjalny, wspólny występ Davida Delgado i Joany oraz podział na dni i sceny.
 • El-Eminence Fest: Święto muzyki elektronicznej

  El-Eminence Fest: Święto muzyki elektronicznej

  30 października w warszawskiej Stodole odbędzie się El-Eminence Fest, reklamowany jako święto muzyki elektronicznej.
 • Audioriver po raz piąty

  Audioriver po raz piąty

  Wiemy już, że piąta edycja jednego z najważniejszych polskich wydarzeń z muzyką elektroniczną i niezależną odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia. Audioriver 2010 tradycyjnie odbędzie się w Płocku.
 • Gwiazdy muzyki elektronicznej w Polsce

  Gwiazdy muzyki elektronicznej w Polsce

  Podczas II edycji Free Form Festival, który odbędzie się w dniach 12-14 października w warszawskiej Fabryce trzciny, wystąpią znaczący artyści niezależnej sceny elektronicznej. Gwiazdami imprezy będą Hooverphonic, Coldcut i Wax Tailor.
 • Święto muzyki elektronicznej w Płocku

  Święto muzyki elektronicznej w Płocku

  Ponad 60 wykonawców z kraju i zagranicy wystąpi na Festiwalu Muzyki Elektronicznej Audio River, który od 4 do 6 sierpnia odbędzie się na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Impreza będzie prezentacją artystów kreujących najważniejsze trendy muzyczne sceny house, electro, minimali, techno i drum and bass.
 • Ojciec chrzestny muzyki elektronicznej powraca

  Ojciec chrzestny muzyki elektronicznej powraca

  Po sześciu latach przerwy powrócił na scenę Howard Jones, brytyjski wokalista popularny szczególnie w pierwszej połowie lat 80. W piątek, 30 czerwca, w Polsce ukaże się jego nowa płyta "Revolution Of A Heart", którą możecie wygrać w naszym specjalnym konkursie. Na stronach INTERIA.PL możecie także posłuchać singlowego utworu "Just Look At You Know".

Filmy - Muzyka elektroniczna (1)