musical

Artykuły - Musical (228)

Filmy - Musical (7)

 • Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem światowej prapremiery musicalu „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”, która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka. Muzykę do spektaklu napisali izraelsko-jemeńska piosenkarka Noa oraz włoski kwartet skrzypcowy Solis String Quartet. – Nie kryłam nigdy, że Karol Wojtyła, Jan Paweł II, był dla mnie bardzo ważną osobą, jeszcze kiedy byłam dzieckiem. W ważnych momentach mojego życia bardzo wyraźnie zaznaczał swoją obecność. Cieszę się, że Włosi wpadli na taki pomysł, żeby światową premierę zrobić w Krakowie – mówi aktorka.
 • Catherine Zeta-Jones walczy z moralnym brudem!

  Patricia Whitmore to kobieta, która wie, czego chce! Jako żona burmistrza, postanawia oczyścić Los Angeles z "moralnego brudu", jakim według niej jest muzyka rockowa. - Moja bohaterka uważa, że rock to dzieło szatana - śmieje się Catherine Zeta-Jones, odtwórczyni roli Patricii w musicalu "Rock of Ages", który już 16 listopada ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • Catherine Zeta-Jones tańczy i śpiewa w "Rock of Ages"

  W musicalu "Rock of Ages" Catherine Zeta-Jones wciela się w nietypowy czarny charakter: żonę polityka, która postanawia bronić Los Angeles przed szatańską muzyką, jaką jest rock!
 • Dariusz Kordek hollywoodzkim celebrytą!

  "Deszczowa piosenka" w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego to nowy musical przygotowywany przez stołeczny Teatr Muzyczny Roma. Główną rolę Dona Lockwooda - gwiazdora filmu niemego - gra w nim Dariusz Kordek. Twórcy spektaklu zapowiadają, że będzie wesoło i tanecznie - a w przypadku widzów siedzących w pierwszych rzędach także... mokro!