Muzyka - multikino

Artykuły - Multikino (6)

 • Koncert Celine w kinach

  Koncert Celine w kinach

  Już dziś (5 grudnia) w sieci Multikino w całej Polsce odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz koncertu "A New Day... Live In Las Vegas" Celine Dion.
 • REGULAMIN KONKURSU "Koncert U2 w Multikinie"

  Postanowienia ogólne 1.Konkurs "Koncert U2 w Multikinie" zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A., z siedzibą w Krakowie przy ul. Królewskiej 57 (adres do korespondencji os. Teatralne 9a; 31-946 Kraków) zwaną dalej INTERIA.PL, która jest również fundatorem nagród. 2.Konkurs rozpoczyna się dnia 16 listopada o godz. 9:00 i trwa do 17 listopadagodz.10:00. 3.Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi dnia 17 listopada 2005 r. 4.Nagrodami w Konkursie jest 5 podwójnych zaproszeń na konc
 • REGULAMIN KONKURSU "Koncert Robbiego Williamsa w Multikinie"

  Postanowienia ogólne 1.Konkurs "Koncert Robbiego Williamsa w Multikinie" zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A., z siedzibą w Krakowie przy ul. Królewskiej 57 (adres do korespondencji os. Teatralne 9a; 31-946 Kraków) zwaną dalej INTERIA.PL, która jest również fundatorem nagród. 2.Konkurs rozpoczyna się dnia 26 października o godz. 10:00 i trwa do godz. 17:00. 3.Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi dnia 27 października 2005 r. 4.Nagrodami w Konkursie jest 5 podwójnych z
 • Metallica w Multikinie

  Metallica w Multikinie

  Z okazji zbliżającego się koncertu Metalliki w Polsce, w czwartek, 22 kwietnia, o godzinie 20.00 w sieci Multikino w całej Polsce zostanie pokazany koncert kalifornijskiej grupy. Jest to specjalny koncert, nagrany z udziałem publiczności w londyńskim studiu telewizyjnym. Już z Robertem Trujillo w składzie.
 • Godsmack przed Metalliką

  Godsmack przed Metalliką

  Grupa Metallica zagra 31 maja jedyny koncert w Polsce, który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Już wiadomo, że występ legendarnego kwartetu z Kalifornii poprzedzi formacja Godsmack. Tymczasem, jak poinformował nas polski fan club Metalliki, "Overkill.pl", na kwiecień zaplanowana jest w sieci Multikino impreza poświęcona zespołowi.
 • David Bowie w warszawskim "Multikinie"

  David Bowie w warszawskim "Multikinie"

  8 września 2003 roku to ważna data dla polskich fanów Davida Bowiego, chcących zobaczyć w akcji swojego ulubieńca. Słynny brytyjski wokalista nie przyjedzie wprawdzie na koncert do naszego kraju, jednak bezpośrednią transmisję z jego występu w Londynie pokaże tego dnia warszawskie "Multikino".