Film - morderstwo

Artykuły - Morderstwo (9)

 • Podejrzana o morderstwo!

  Podejrzana o morderstwo!

  Edyta Herbuś, znana z programu "Taniec z gwiazdami", od pewnego czasu z powodzeniem próbuje swoich sił również jako aktorka. Popularna tancerka zagrała m.in. w serialu kryminalnym "Nowa".
 • Morderstwo dziewczyny Bonda

  Morderstwo dziewczyny Bonda

  Irlandzka aktorka Celine Cawley (46 l.), która wystąpiła u boku Rogera Moore'a w "Zabójczym widoku:" (1985), została znaleziona martwa w swoim domu w Dublinie.
 • Gwiazdy w "Kryminalnych"

  Gwiazdy w "Kryminalnych"

  Już wkrótce w serialu "Kryminalni" zobaczymy prawdziwy gwiazdorski gwiazdozbiór. Co więcej cała ekipa zamieszana będzie w tajemnicze morderstwo.
 • Kożuchowska: K jak... Kryminalna!

  Kożuchowska: K jak... Kryminalna!

  W 75. odcinku "Kryminalnych" fanów czeka niespodzianka. W serialu pojawi się nowa bohaterka - seksowna blondynka Natalia. W tej roli zobaczymy prawdziwą gwiazdę: Małgorzatę Kożuchowską.
 • A. Pacino i N. Kidman zamieszani w morderstwo

  A. Pacino i N. Kidman zamieszani w morderstwo

  Al Pacino ("Adwokat diabła") i Nicole Kidman ("Inni") zgodzili się na wzięcie udziału w nowej wersji filmu "Świadek oskarżenia" z 1958 roku w reżyserii legendarnego Billy'ego Wildera.
 • Hitchcock na DVD

  Hitchcock na DVD

  W piątek, 19 listopada, na DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) zadebiutowało na polskim rynku pięć klasycznych obrazów mistrza Alfreda Hitchcocka - "M jak Morderstwo", "Nieznajomi z pociągu", "Wyznaję", "Trema", "Niewłaściwy człowiek".
 • Brad Renfro w "The Jacket"

  Brad Renfro w "The Jacket"

  Brad Renfro ("Uczeń szatana", "Ghost World", "Tart", "Zlecenie") dołączy do obsady dreszczowca "The Jacket". Projekt opowiada o żołnierzu, który zostaje niesłusznie skazany za morderstwo i trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zaczynają się z nim dziać bardzo dziwne rzeczy. Renfro zagra w filmie rolę drugoplanową u boku Adriena Brody'ego ("Pianista") i Keiry Knightley ("Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły").
 • Adrien Brody w szpitalu psychiatrycznym

  Adrien Brody w szpitalu psychiatrycznym

  Adrien Brody ("Pianista") ostatecznie potwierdził swój akces do projektu pod tytułem "The Jacket". Zdobywca Oscara zagra w nim żołnierza skazanego za morderstwo, którego nie popełnił. Bohater trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zaczyna doznawać dziwnych stanów umysłu.
 • Liam Neeson w obronie prawa

  Liam Neeson w obronie prawa

  Liam Nesson ("Rob Roy", "Mroczne widmo"), mimo iż w przyszłym roku zagra aż w dwóch filmach - "K-19: The Widowmaker" Kathryn Bigelow i "The Gangs of New York" Martina Scorsese, już myśli o kolejnym projekcie. Chce wcielić się w postać brytyjskiego skazańca, który spędził w więzieniu 27 lat, niesłusznie oskarżony o morderstwo. Historia oparta jest na faktach.