Fakty - morderstwo

Artykuły - Morderstwo (139)

 • 20-latek zgłosił się na policję. Twierdzi, że zabił matkę

  20-latek zgłosił się na policję. Twierdzi, że zabił matkę

  Policja zatrzymała 20-latka z Sokołowa Podlaskiego (Mazowieckie), który w poniedziałek zgłosił się na komisariat, twierdząc, że zabił matkę. Patrol, który udał się na miejsce zdarzenia, znalazł zwłoki 52-letniej kobiety z raną głowy, powstałą prawdopodobnie na skutek postrzału.
 • Mieszkaniec Kozienic zabił żonę, córki i siebie? Jest śledztwo

  Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa żony i dwóch córek przez 39-letniego mieszkańca Kozienic (Mazowieckie). Według śledczych prawdopodobnie mężczyzna zabił żonę i dzieci, po czym popełnił samobójstwo. We wtorek i środę zostaną przeprowadzone sekcje zwłok.
 • Dożywocie dla Palestyńczyka, który zamordował 24-letnią Polkę

  Dożywocie dla Palestyńczyka, który zamordował 24-letnią Polkę

  Izraelski sąd skazał 23-letniego Palestyńczyka na karę dożywotniego więzienia za zamordowanie 24-letniej kaliszanki. O wyroku poinformował ojciec ofiary, Benedykt Roźmiarek. Dziewczyna zaginęła podczas pielgrzymki leśników do Ziemi Świętej.
 • Kielce: Przyznała się do zamordowania własnych dzieci

  Kielce: Przyznała się do zamordowania własnych dzieci

  Zarzut zabójstwa dwójki własnych dzieci - pięcioletniego chłopca i 15-letniej córki - postawiła w piątek kielecka prokuratura 41-letniej matce, Darii D.-S. Kobieta próbowała później popełnić samobójstwo. Prokuratura chce jej aresztowania. Grozi jej dożywocie. Oskarżona przyznała się do winy.
 • RMF24: Jest areszt dla mężczyzny podejrzanego o brutalne zamordowanie 18-latki

  RMF24: Jest areszt dla mężczyzny podejrzanego o brutalne zamordowanie 18-latki

  Sąd w Szczecinie zgodził się na areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 18-letniej Alicji. Okaleczone ciało młodej kobiety znaleziono we wtorek.
 • Białystok: Brutalny morderca skarży się na zbyt surowy wyrok

  Białystok: Brutalny morderca skarży się na zbyt surowy wyrok

  Mężczyzna skazany prawomocnie przez Sąd Apelacyjny w Białymstoku na 25 lat więzienia za zabójstwo znajomego przedsiębiorcy chce kasacji wyroku. Jego obrońca uważa, że orzeczenie zapadło w oparciu o niepełny materiał dowodowy, a kara jest rażąco surowa.
 • ​Makabryczna zbrodnia w Indiach

  ​Makabryczna zbrodnia w Indiach

  35-letni mężczyzna wymordował prawie całą swoją rodziną przy pomocy noża rzeźnickiego. Na koniec sprawca popełnił samobójstwo - informuje agencja AFP.
 • ​Brutalne morderstwo w Warszawie: Kajetan P. z zarzutem zabójstwa

  ​Brutalne morderstwo w Warszawie: Kajetan P. z zarzutem zabójstwa

  Prokuratura podejrzewa 30-letniego Kajatana P. o zamordowanie 30-letniej kobiety, Katarzyny J. Mężczyzna jest obecnie poszukiwany. Do sądu trafił wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. - Motyw tej zbrodni jest niejasny - informuje prokuratura.
 • ​Biegli: Morderca 5-latki może wyjść na wolność

  ​Biegli: Morderca 5-latki może wyjść na wolność

  31-letni Mariusz L., który w kwietniu zamordował swoją 5-letnią córkę Milenę, zdaniem biegłych "nie zagraża bezpieczeństwu ani porządkowi publicznemu" - informuje "Gazeta Krakowska".
 • USA: Morderca i gwałciciel ze łzami w oczach dobrowolnie poddał się karze

  USA: Morderca i gwałciciel ze łzami w oczach dobrowolnie poddał się karze

  Podczas rozprawy sądowej podwójny morderca i gwałciciel, zalany łzami, dobrowolnie zrezygnował ze składania wniosku o ułaskawienie. Nietypowy obrót spraw miał miejsce w sądzie w Massachusetts.

Filmy - Morderstwo (5)

 • Morderstwo w więzieniu. Nie żyje 89-letni szef mafii bostońskiej

  Jeden z szefów bostońskiego świata przestępczego i domniemany informator FBI James "Whitey" Bulger został znaleziony martwy w więzieniu federalnym Bruceton Mills w Wirginii Zachodniej. Oficjalnie nie podano przyczyny śmierci. Zdaniem dyrekcji więzienia, wszystko wskazuje na zabójstwo. (US CBS/x-news)
 • Policja zatrzymała 24-letniego kierowcę, który wiózł w bagażniku zwłoki kobiety

  Podczas kontroli drogowej policjanci zatrzymali samochód, którego kierowca był pod wpływem alkoholu. - W samochodzie znaleziono ciało kobiety w średnim wieku. Policjanci podjęli próbę reanimacji, bo nie było funkcji życiowych. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, lekarz stwierdził zgon – poinformował kom. Krzysztof Nowacki z policji w Elblągu. (TVN24/x-news)
 • Mężczyzna ugodzony nożem znaleziony na Krakowskich Plantach. Zmarł mimo reanimacji

  Na krakowskich Plantach przechodnie znaleźli ciężko rannego mężczyznę. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, jednak 62-latka nie udało się uratować. Mężczyzna został znaleziony na wysokości ulicy Wiślnej około godziny 6.30. Leżał na chodniku, obok niego znajdował się nóż. Obecnie trwają oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchania świadków. Na miejscu pracuje policja, prokurator i biegły z Zakładu Medycyny Sądowej. (TVN24/x-news)
 • Złapany za morderstwo sprzed 20 lat

  W Hiszpanii doszło do schwytania podejrzanego o zabójstwo i gwałt sprzed 20 lat na 11-letnim wówczas chłopcu. Do morderstwa Nicky'ego Verstappena doszło w Holandii w 1998 roku, kiedy chłopiec przebywał na letnim obozie. Zatrzymany mężczyzna został wytypowany na podstawie badań licznych DNA.
 • Tragedia w Kolorado. Morderca twierdzi, że zabił żonę pod wpływem złości

  W trakcie sprawy mającej na celu wyjaśnienie zabójstwa kobiety i dwójki dzieci w Kolorado 33-letni Chris Watts stwierdził, że zabił swoją żonę pod wpływem złości, bo to ona udusiła ich dwie córki. Ciała dziewczynek odnaleziono na terenie firmy zajmującej się wydobyciem gazu i ropy, gdzie pracował oskarżony. Zanim odnaleziono zwłoki kobiety i dzieci, Watts twierdził, że zaginęły i apelował o ich powrót w telewizji.