Monty Python

Artykuły - Monty Python (29)

 • "Always Looks On The Bright Side of Life" najpopularniejszą piosenką pogrzebową

  "Always Looks On The Bright Side of Life" najpopularniejszą piosenką pogrzebową

  Utwór legendarnego kabaretu Monty Python wyprzedził w rankingu tradycyjne pieśni pogrzebowe oraz Franka Sinatrę.
 • Monty Python w Cinema City

  Monty Python w Cinema City

  20 lipca grupa Monty Pythona pożegnała się z londyńską publicznością ostatnim już przedstawieniem "Monty Python Jak Żywy (prawie)". Teraz polscy fani będą mogli śmiać się do łez z rycerzy Świętego Graala. Już 6, 8 i 10 sierpnia wyłącznie w kinach Cinema City odbędą się retransmisje wyjątkowego spektaklu.
 • Wreszcie! Powrót legendarnej grupy

  Wreszcie! Powrót legendarnej grupy

  "Latający Cyrk Monty Pythona" ponownie wzbije się w przestworza. Szczegóły zostaną ogłoszone dopiero na konferencji prasowej w czwartek, ale członkowie obrazoburczej grupy brytyjskich komików nie mogą się powstrzymać przed zwiastowaniem z góry tej dobrej nowiny.
 • "Prawda" Palina tylko w INTERIA.PL!

  "Prawda" Palina tylko w INTERIA.PL!

  Już 5 czerwca do polskich księgarń trafi "Prawda", najnowsza powieść Michaela Palina, jednego z filarów legendarnej grupy Monty Pythona, aktora, producenta, pisarza, kompozytora, a ostatnimi laty - znanego podróżnika. Tylko w INTERIA.PL przeczytacie fragmenty tej książki.
 • Machulski prowokacyjnie o Smoleńsku

  Machulski prowokacyjnie o Smoleńsku

  "O Smoleńsku można by co najwyżej zrobić film a la Borat czy Monty Python" - powiedział dość prowokująco Juliusz Machulski. W środę, 10 kwietnia, mijają 3 lata od katastrofy samolotu Tu-154M w Smoleńsku, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką. Filmu fabularnego na ten temat jeszcze nie ma.
 • Producent filmowy procesuje się z Monty Pythonem

  Producent filmowy Mark Forstater, który w 1975 r. zrealizował film "Monty Python i Święty Graal" pozwał do sądu członków znanej z surrealistycznego poczucia humoru ekipy komików Latającego Cyrku Monty Pythona - poinformowała telewizja Sky.
 • Muse: Nie boimy się śmieszności

  Muse: Nie boimy się śmieszności

  Wokalista Muse - Matt Bellamy - wyraził pełne zrozumienie dla osób, które pokpiwają z zespołu.
 • Palikot, Kwaśniewski i "A teraz z zupełnie innej beczki". Pamiętacie ten skecz Monty Pythona?

  Palikot, Kwaśniewski i "A teraz z zupełnie innej beczki". Pamiętacie ten skecz Monty Pythona?

  Na swoim blogu w portalu "Natemat.pl" Janusz Palikot zaprosił Aleksandra Kwaśniewskiego (którego dopiero co słał przed Trybunał Stanu) na konferencję w sprawie polityki narkotykowej. A przy okazji...
 • Pythoni wracają do kina!

  Pythoni wracają do kina!

  Odpowiedzialny za reżyserię "Żywotu Briana" Terry Jones zrealizuje farsę science fiction pt. "Asolutely Anything", w której w rolach przybyszów z kosmosu usłyszymy wszystkich żyjących członków legendarnej grupy Monty Pythona.
 • Sejmowe wpadki

  Sejmowe wpadki

  Jabłczana dieta Łatasa, lesbijki Węgrzyna, kajdany Rokity i niecenzuralna Fedak. Kto uwodził na Facebooku, zamawiał viagrę i zakładał czerwony żakiet? 100 posiedzeń, blisko 300 dni obrad i równie dużo lapsusów językowych, niecenzuralnych słów i "immunitetowych" wybryków. Sejm od podszewki, czyli wpadki mijającej kadencji.

Filmy - Monty Python (2)