Monika Zamachowska

Artykuły - Monika Zamachowska (42)

 • Monika Zamachowska o rozstaniu z mężem: "Jestem załamana"

  Monika Zamachowska o rozstaniu z mężem: "Jestem załamana"

  Monika Zamachowska przerwała milczenie i udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z mężem. Dziennikarka przyznała w nim, że jest do trudny moment w jej życiu. Gwiazda nie ukrywa, że jej mama już na początku związku ostrzegała ją przed Zbigniewem.
 • Zbigniew Zamachowski przerwał milczenie! Wydał oświadczenie w sprawie rozstania z żoną Moniką

  Zbigniew Zamachowski przerwał milczenie! Wydał oświadczenie w sprawie rozstania z żoną Moniką

  Od kilku dni w mediach aż huczy na temat rozstania Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Aktor przerwał milczenie i wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. "Nie chcem, ale muszem" - zaczął obszerny wpis na Facebooku.
 • Monika Zamachowska: Jak poradzi sobie jako samotna matka?

  Monika Zamachowska: Jak poradzi sobie jako samotna matka?

  Ich związek był w świecie show-biznesu ogromnym zaskoczeniem i równie duży szok wywołało ich rozstanie. Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski od kilku dni nie są już razem, a dziennikarka już układa sobie życie na nowo. Ma pomysł, a nawet kilka, jak się utrzymać jako samotna matka.
 • Monika Zamachowska: Surrealistyczne przeżycie

  Monika Zamachowska: Surrealistyczne przeżycie

  Z powodu pandemii do sieci przeniosły się nie tylko kontakty towarzyskie, sprawy zawodowe, wizyty lekarskie czy szkolne lekcje. Zdalnie, przez internet właśnie, odbywają się też procesy w sądach. W takiej rozprawie online uczestniczyła niedawno Monika Zamachowska, a wrażeniami podzieliła się w poście na Instagramie. "Surrealistyczne przeżycie" - wyznała
 • Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. "Stan jest bardzo poważny"

  Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. "Stan jest bardzo poważny"

  Zbigniew Zamachowski jest poważnie chory - informuje "Super Express". Z powodu choroby aktor i jego żona Monika musieli zostać rozdzieleni. Co dzieje się ze zdrowiem 60-letniego gwiazdora kina?
 • Monika Zamachowska przeszła metamorfozę!

  Monika Zamachowska przeszła metamorfozę!

  Monika Zamachowska (48 l.) od lat wierna jest krótkim włosom w naturalnym odcieniu blond. Ostatnio jednak zdecydowała się na małą zmianę i pochwaliła się tym w swoich mediach społecznościowych.
 • Syn Moniki Zamachowskiej zadebiutował jako model

  Syn Moniki Zamachowskiej zadebiutował jako model

  Jakiś czas temu Monika Zamachowska zdradziła, że jej syn chce zostać modelem. To marzenie udało mu się spełnić - Tomasz wystąpił właśnie w sesji zdjęciowej. Jej efektami dumna mama podzieliła się na Instagramie.
 • Monika Zamachowska jeździła na nartach w... Dubaju

  Monika Zamachowska jeździła na nartach w... Dubaju

  Wyciągi narciarskie w Polsce z powodu obostrzeń sanitarnych spowodowanych pandemią wciąż są zamknięte. W związku z tym Monika Zamachowska zafundowała sobie białe szaleństwo na stoku w Dubaju. Ośrodek narciarski, który odwiedziła, zaaranżowany jest w centrum handlowym.
 • Monika Zamachowska: Na narty do Dubaju

  Monika Zamachowska: Na narty do Dubaju

  Wyciągi narciarskie w Polsce z powodu obostrzeń sanitarnych spowodowanych pandemią wciąż są zamknięte. W związku z tym Monika Zamachowska zafundowała sobie białe szaleństwo na stoku w… Dubaju. Ośrodek narciarski, który odwiedziła, zaaranżowany jest w centrum handlowym.
 • Monika Zamachowska: Nigdy nie miałam problemów finansowych

  Monika Zamachowska: Nigdy nie miałam problemów finansowych

  Żona Zbigniewa Zamachowskiego, która wcześniej zdobyła popularność jako dziennikarka, prezenterka telewizyjna, wybrała się do słynącego z przepychu największego miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Najpierw się tym pochwaliła, a po fali hejtu postanowiła rozwiać wątpliwości tych, którzy zastanawiali się, jakim cudem stać ją na taką podróż. I znów się pochwalić.

Zdjęcia - Monika Zamachowska (1)

Filmy - Monika Zamachowska (7)