Monika Zamachowska

Artykuły - Monika Zamachowska (28)

 • Monika Zamachowska: Czym obecnie się zajmuje?

  Monika Zamachowska: Czym obecnie się zajmuje?

  Monika Zamachowska podczas kwarantanny robi na drutach. Dziennikarka nie poszła jednak na łatwiznę robiąc to, co robi większość początkujących.
 • Monika Zamachowska podczas kwarantanny robi na drutach

  Monika Zamachowska podczas kwarantanny robi na drutach

  Monika Zamachowska nie poszła jednak na łatwiznę robiąc to, co robi większość początkujących. Nie zrobiła szalika tylko sweter. Dla siebie. Ale wiele wskazuje na to, że na jednym się nie skończy.
 • Zamachowscy świadkami na ślubie

  Zamachowscy świadkami na ślubie

  To był wyjątkowy weekend w życiu Moniki Zamachowskiej i jej męża Zbigniewa Zamachowskiego. Znana para nie dość, że opuściła własne cztery ściany w czasie pandemii, to jeszcze wybrali się do Krakowa... na ślub przyjaciół.
 • Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat

  Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat

  "Moje poletko to była telewizja śniadaniowa, a to nie jest szczególnie ambitna działka" - mówi Monika Zamachowska. Dziennikarka podkreśla, że choć prowadzenie programu śniadaniowego nie było szczytem jej zawodowych ambicji, to jednak dobrze odnajdywała się w tej roli i lubiła tempo, jakie narzuca produkcja realizowana codziennie i do tego "na żywo". Dzięki temu była w centrum bieżących wydarzeń, mogła spotykać się z ciekawymi ludźmi i poszerzać swoją wiedzę na różne tematy.
 • Joanna Racewicz radzi Monice Zamachowskiej

  Joanna Racewicz radzi Monice Zamachowskiej

  Joanna Racewicz kieruje ciepłe słowa do Moniki Zamachowskiej, bowiem kiedyś też była w takiej samej sytuacji, jak koleżanka po fachu. Z perspektywy czasu Joanna Racewicz wie, że koniec może być jednocześnie początkiem czegoś lepszego. Teraz związana jest ze stacją Polsat News.
 • Monika Zamachowska i Tomasz Malcolm na premierze filmu "Kult"

  Monika Zamachowska i Tomasz Malcolm na premierze filmu "Kult"

  Monika Zamachowska pojawiła się na premierze filmu „Kult” w towarzystwie swojego syna Tomasza Malcolma, którego ojcem jest szkocki pilot Jamie Malcolm.
 • "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  Telewizja Polska zrezygnowała z usług Moniki Zamachowskiej jako prowadzącej "Pytanie na śniadanie" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jej następczynią ma zostać Małgorzata Tomaszewska.
 • Monika Zamachowska: Jestem mamą słynnej aktorki

  Monika Zamachowska: Jestem mamą słynnej aktorki

  Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem córki, która debiutowała w musicalu "Przerwana cisza".
 • Monika Zamachowska chwali swego ekranowego partnera

  Monika Zamachowska chwali swego ekranowego partnera

  Monika Zamachowska o zwolnieniu Michała Olszańskiego z roli prowadzącego "Pytanie na śniadanie" dowiedziała się na urlopie. Nie ukrywała, pisząc w mediach społecznościowych, że to dla niej stresujący czas, ale odetchnęła z ulgą, gdy jej nazwisko pojawiło się wakacyjnym grafiku.
 • Monika Zamachowska zostaje w TVP? Jest komunikat!

  Monika Zamachowska zostaje w TVP? Jest komunikat!

  "Widzimy się w przyszłym tygodniu w 'Pytaniu na Śniadanie'. Rozczarowanych przepraszam" - napisała na swym profilu na Instagramie Monika Zamachowska. O co tu chodzi?

Zdjęcia - Monika Zamachowska (1)

Filmy - Monika Zamachowska (11)

 • Monika Zamachowska o ofiarach molestowania

  Monika Zamachowska zabrała głos w sprawie przypadków molestowania seksualnego i gwałtów. O temacie zaczęło być głośno za sprawą filmu Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu", który traktuje o pedofilii wśród duchownych. Dziennikarka przyznała, że jeszcze nie miała okazji obejrzeć film. - Nie widziałam. Wiedziałam, że będę pytana, więc na wszelki wypadek nie widziałam i dzięki temu nie muszę pani powiedzieć "no comment". Ale prawda jest taka, że mam wielką intencję ten film zobaczyć. Po prostu nie miałam czasu - wyjaśniła. Dziennikarka stwierdziła, że przed kamerą nigdy nie rozmawiała ze skrzywdzoną w ten sposób osobą. - W moim zawodowym życiu nie zdarzyło mi się rozmawiać z ofiarą, czy to molestowania seksualnego, czy gwałtu wręcz, co nie znaczy, że nie rozmawiałam z taką osobą, ale ten temat nie zobaczył światła dziennego – wyznała. Dziennikarka uważa, że w pierwszej kolejności ofiary powinny przejść psychoterapię. - O tym najlepiej mówić na kozetce u psychologa lub wręcz u psychiatry, chyba że ma się to na tyle przepracowane, że można z tym ruszyć w świat. Jest to jeden z najbardziej traumatycznych tematów, jaki może się w życiu człowiekowi przydarzyć - uważa.
 • Monika Zamachowska: Wyścig szczurów nie ma sensu w moim wieku

  Czy Monika Zamachowska bierze udział w wyścigu szczurów? - On nie ma sensu w moim wieku. Ja już pokazałam co potrafię, jakie są moje mocne strony, kompetencje i teraz to jest bardzo proste. Ktoś sobie życzy, jestem do usług - powiedziała dziennikarka. - Mam poukładane życie, dorastające dzieci, trzeciego męża - dodała.
 • Monika Zamachowska: Celebryctwo samo w sobie nie jest żadną wartością

 • Monika Zamachowska: Nie chciałabym funkcjonować poza telewizją

  Monika Zamachowska przyznała, że trzykrotnie usuwano ją z telewizji. W takich momentach dziennikarka sprawdzała się w pokrewnych mediach - radiu oraz prasie. Przypomniała, że przed laty piastowała stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika "Zwierciadło". Czy wyobraża sobie życie poza mediami? - Pracuję 22 lata w telewizji i nie widzę powodu, dla którego ta przygoda miałaby być zakończona już teraz - powiedziała. Dziennikarka uważa, że nadejdzie taki czas, kiedy zajmie się czymś innym, jednak na pewno nie nastąpi to szybko.