Monika Mazur

Artykuły - Monika Mazur (6)

 • Monika Mazur-Chrapusta zamieściła poruszający wpis

  Monika Mazur-Chrapusta zamieściła poruszający wpis

  Monika Mazur-Chrapusta jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka znana z serialu "Na sygnale" opublikowała poruszający post, w którym podzieliła się obawami i przemyśleniami dotyczącymi porodu. "Natłok czarnych myśli, przerażenie, że to już niedługo, że nie ma odwrotu, strach czy dam radę, czy wszystko będzie dobrze"- napisała.
 • Monika Mazur w stroju kąpielowym

  Monika Mazur w stroju kąpielowym

  Monika Mazur zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w serialu „Na sygnale”, cieszącym się dużą sympatią telewidzów.
 • Monika Mazur: Kręci mnie telewizja

  Monika Mazur: Kręci mnie telewizja

  Monika Mazur nigdy nie miała też ambicji, by grać duże role w Teatrze Narodowym. Nie traktuje aktorstwa również jako jakiejś szczególnej misji. Choć niedawno polubiła grę w spektaklach, to jednak największą satysfakcję nadal sprawiają jej te projekty, w których może pracować przed kamerą i w których ciągle dzieje się coś nowego. Nie kryje więc radości z tego, że dostała kolejny program.
 • Monika Mazur i Tomasz Chrapusta już po ślubie! Oto zdjęcia młodej pary!

  Monika Mazur i Tomasz Chrapusta już po ślubie! Oto zdjęcia młodej pary!

  W sobotę, 27 lipca, sakramentalne tak powiedzieli sobie Monika Mazur i Tomasz Chrapusta. Ceremonia odbyła się we Wrocławiu, a na wydarzeniu nie zabrakło rodziny i przyjaciół pary!
 • Monika Mazur nową prowadzącą program "Lajk!"

  Monika Mazur nową prowadzącą program "Lajk!"

  ​Monika Mazur - aktorka znana m.in. z roli ratowniczki Martyny w serialu "Na sygnale" - została nową prowadzącą lifestylowy magazyn "Lajk!" emitowany w TVP2. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem Monika będzie zapraszać widzów za kulisy najciekawszych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych w całym kraju.
 • Monika Mazur: Aktorstwo nie jest żadną misją

  Monika Mazur: Aktorstwo nie jest żadną misją

  Od czterech lat gra ratowniczkę Martynę Kubicką w serialu "Na sygnale". Widzowie znają ją też z programu "Przygarnij mnie". Aktorka zdradza, dlaczego chciałaby wystąpić w „Tańcu z gwiazdami".

Filmy - Monika Mazur (1)