"Mój rower"

Artykuły - "Mój rower" (17)

 • Michał Urbaniak nagrodzony za granicą

  Michał Urbaniak nagrodzony za granicą

  Debiutujący w filmie "Mój rower" światowej klasy jazzman Michał Urbaniak zdobył nagrodę dla najlepszego aktora podczas tegorocznego Tallinn Film Festival. "Obiecałem, że będę prawdziwy i to się sprawdziło" - skomentował aktor.
 • Artur Żmijewski nie potrzebuje kaskadera!

  Artur Żmijewski nie potrzebuje kaskadera!

  W jednej z najbardziej emocjonujących scen filmu "Mój rower" Artur Żmijewski dzielnie skoczył w płomienie. Pełen szacunek! - pochwalił aktora szef kaskaderów, Maciej Maciejewski.
 • Życie jest pełne wzwodów i upadków

  Życie jest pełne wzwodów i upadków

  Michał Urbaniak, legenda światowego jazzu, zadebiutował w filmie "Mój rower". Grany przez niego Włodek - skonfliktowany z rodziną artysta, który z dużą łatwością sięga po kieliszek - jest mu szczególnie bliski.
 • "Mój rower": Prosta historia

  "Mój rower": Prosta historia

  W spokojną, rodzinną podróż zabiera widzów w swym najnowszym filmie Piotr Trzaskalski, autor "Ediego" oraz "Mistrza", który "Moim rowerem" powraca do kina po siedmioletniej przerwie. Jego obraz to pochwała niespieszności oraz celebracja ulotnych życiowych radości opowiedziana przez pryzmat trójpokoleniowej rodziny: dziadka, ojca i wnuka.
 • Najlepszy scenariusz, jaki czytałem od wielu lat

  Najlepszy scenariusz, jaki czytałem od wielu lat

  W swym najnowszym filmie - "Mój rower" - partnerami Artura Żmijewskiego byli debiutanci. W rolę jego syna wcielił się student krakowskiej PWST Krzysztof Chodorowski, z kolei postać ojca zagrał jazzman Michał Urbaniak. - Bez fałszywej skromności powiem, że stworzyliśmy naprawdę dobre trio - zapewnia jednak Żmijewski.
 • Zaskakujące wyznanie znanego muzyka

  Zaskakujące wyznanie znanego muzyka

  Znany jazzman Michał Urbaniak, który zadebiutował na ekranie w filmie "Mój rower", przyznał, że pierwsze kinowe doświadczenie zakończyło się dla niego wizytą u psychologa
 • O skomplikowanych relacjach ojców z synami

  O skomplikowanych relacjach ojców z synami

  Wzruszająca, a jednocześnie zabawna historia, która nie pozostawi widza obojętnym - tak nowy film twórcy "Ediego", Piotra Trzaskalskiego, określili aktorzy. "Mój rower", z Arturem Żmijewskim i jazzmanem Michałem Urbaniakiem w obsadzie, trafi do kin 16 listopada.
 • Regiofun: "Mój rower" na otwarcie

  Regiofun: "Mój rower" na otwarcie

  "Mój rower" Piotra Trzaskalskiego otworzy w środę wieczorem Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach. To trzecia edycja tej imprezy, na której prezentowane są obrazy powstałe dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych.
 • "Mój rower": Cała prawda o facetach

  "Mój rower": Cała prawda o facetach

  "Cała prawda o facetach" - tak nowy film Piotra Trzaskalskiego "Mój rower" reklamuje dystrybutor obrazu - ITI Cinema. W kinach oglądać będziemy mogli go od 16 listopada.
 • Żmijewski o "Moim rowerze"

  Żmijewski o "Moim rowerze"

  Artur Żmijewski przyjechał na festiwal filmowy do Gdyni tylko na jeden dzień, a komplementów dotyczących jego roli oraz gry Michała Urbaniaka w filmie "Mój rower" nie ma końca.