Mój rower

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mój rower (Film (2012) Reż.Piotr Trzaskalski) ,

Artykuły - Mój rower (8)

 • Piotr Trzaskalski: Życie po "Edim"

  Piotr Trzaskalski: Życie po "Edim"

  Debiutował głośnym "Edim", który z miejsca umieścił go wśród czołowych polskich reżyserów. Jego drugi film okazał się jednak artystycznym zawodem. Trzeci i póki co ostatni film, "Mój rower", okazał się ciepłą opowieścią o ojcach i synach. Od tego czasu próbuje swych sił w telewizji. Jego pierwszy serial anulowano po zaledwie jednym odcinku. Drugi zadebiutuje niebawem. 5 lutego 2019 roku Piotr Trzaskalski skończył 55 lat.
 • Regiofun: "Mój rower" na otwarcie

  Regiofun: "Mój rower" na otwarcie

  "Mój rower" Piotra Trzaskalskiego otworzy w środę wieczorem Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach. To trzecia edycja tej imprezy, na której prezentowane są obrazy powstałe dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych.
 • "Mój rower": Cała prawda o facetach

  "Mój rower": Cała prawda o facetach

  "Cała prawda o facetach" - tak nowy film Piotra Trzaskalskiego "Mój rower" reklamuje dystrybutor obrazu - ITI Cinema. W kinach oglądać będziemy mogli go od 16 listopada.
 • Gdynia Film Festival: Kroniki samochodowe

  Gdynia Film Festival: Kroniki samochodowe

  Okrzyknięty 10 lat temu nadzieją polskiego kina Piotr Trzaskalski ("Edi") powrócił do reżyserii po kilkuletnim niebycie, prezentując w konkursie Gdynia Film Festival swój najnowszy obraz "Mój rower". O wiele ciekawszą propozycją była jednak pokazywana w Panoramie Polskiego Kina "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego. Akcja obydwu obrazów w znacznej mierze rozgrywa się... w samochodzie.
 • Filmowa rola słynnego muzyka

  Filmowa rola słynnego muzyka

  Jesienią 2011 roku jazzman Michał Urbaniak uczestniczył w zdjęciach do filmu Piotra Trzaskalskiego "Mój rower". Muzyk zagrał tam jedną z głównych ról. Już wkrótce - podczas 37. Gdynia Film Festival - obraz oraz jego twórcy walczyć będą o Złote Lwy.
 • Żmijewski będzie... brutalny

  Żmijewski będzie... brutalny

  To będzie postać "mocna, krwista, a nawet brutalna" - tak bohatera, którego w filmie "Mój rower" zagra Artur Żmijewski, określił reżyser powstającego obrazu, Piotr Trzaskalski.
 • Michał Urbaniak: Instrumentem jest całe ciało

  Michał Urbaniak: Instrumentem jest całe ciało

  Jeden z najbardziej cenionych polskich jazzmanów na świecie, Michał Urbaniak, gra w najnowszym filmie Piotra Trzaskalskiego - "Mój rower". - Muszę powiedzieć, że praca aktora przypomina mi trochę występy na estradzie. Z tym, że w wypadku filmu instrumentem jest całe ciało, a nuty zastępują słowa - twierdzi muzyk.
 • Trzaskalski kręci nowy film

  Trzaskalski kręci nowy film

  Zdjęcia do dwóch filmów fabularnych: "Mój rower" Piotra Trzaskalskiego i "Srebrny lis Felicji T." Edwarda Etlera rozpoczną się w przyszłym tygodniu w Łodzi - poinformował w piątek Krzysztof Kowalewicz z wydziału kultury łódzkiego magistratu.

Filmy - Mój rower (4)

 • Artur Żmijewski zamienił sutannę na frak!

  W nowym filmie Piotra Trzaskalskiego pt. "Mój rower" Artur Żmijewski - czyli popularny ojciec Mateusz - zagrał pianistę. My podglądaliśmy go podczas kręcenia wymagającej sceny w filharmonii...
 • "Mój rower"

  Dziadek, ojciec i syn - Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) - skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? "Mój rower" to nowy komediodramat Piotra Trzaskalskiego.
 • Urbaniak: Wystraszyłem się Żmijewskiego

  Aktorstwo to piękny, trudny zawód - mówił na konferencji prasowej w Gdyni Michał Urbaniak, który w filmie "Mój rower" Piotra Trzaskalskiego zagrał jedną z głównych ról. Muzyk przyznał, że pojawienie się na planie Artura Żmijewskiego, jego filmowego syna, wzbudziło w nim pewien popłoch.
 • Piotr Trzaskalski o filmie "Mój rower"

  Film "Mój rower" Piotra Trzaskalskiego to studium trudnych relacji międzypokoleniowych, ukazanych w układzie: dziadek, jego syn i wnuk. - Często obwiniamy rodziców o jakieś cechy, które nam wpoili, a po latach okazuje się, że są one naszym najpotężniejszym orężem - mówił w Gdyni reżyser.