modny ślub

Artykuły - Modny ślub (2)

 • W czym do ślubu - garnitur a może smoking? Salony ślubne nie tylko dla Pań!

  W czym do ślubu - garnitur a może smoking? Salony ślubne nie tylko dla Pań!

  W tym wyjątkowym dniu oczy wszystkich zwrócone są na Parę Młodą. Właśnie dlatego tak suknia ślubna Panny Młodej jak i strój Pana Młodego muszą być idealnie dopasowane. W tym miejscu pojawia się pytanie, czy mężczyzna powinien zdecydować się na garnitur czy smoking?
 • Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Sezon ślubów i wesel w pełni! Wiele z nas staje przed dylematem – co założyć na takie przyjęcie jako gość? Sklepy mają szeroką ofertę, dlatego trudno się zdecydować na jedną stylizację, która będzie jednocześnie modna i odpowiednia do okazji. Sprawdź, jak wybrać stylizację na wesele, aby ubrać się zgodnie z trendami i nie popełnić modowego faux-pas.

Filmy - Modny ślub (1)

 • Nowy ślubny trend. Świat oszalał na jego punkcie!

  Lista rzeczy do zrobienia w związku ze ślubem właśnie się wydłużyła... Jak wiadomo, narzeczeni nie żałują dziś pieniędzy na nic. Najnowszym "hitem" jest zamówienie usługi ślubnego konsjerża, który zaplanuje nasz ślub... w mediach społecznościowych. - Oferujemy parom pomoc przy zakładaniu strony internetowej poświęconej ich ceremonii ślubnej i informowaniu o niej poprzez specjalne kanały na Facebooku, Twitterze czy Instagramie, w zależności od upodobań. Pomagamy im też przygotować treści do udostępnienia - tak tłumaczy pracę konsjerża ds. mediów społecznościowych Alyssa Kiefer, która sama wykonuje ten zawód. Wszystko pięknie - jest tylko jeden problem. Za taką "przyjemność" trzeba zapłacić równowartość kilku tysięcy dolarów!