moda retro

Artykuły - Moda retro (10)

 • Mężczyzna retro w 2016

  Mężczyzna retro w 2016

  Klasyczna moda męska zmienia się powoli, bardzo często wracając do dawnych form w ulepszonych wersjach. Tak dzieje się współcześnie. Obecnie modny mężczyzna – to mężczyzna w eleganckim stylu retro.
 • Studniówkowa moda okiem stylisty

  Studniówkowa moda okiem stylisty

  Carska Rosja i rewolucja francuska to dla tegorocznych maturzystek nie tylko wiedza, którą muszą przyswoić sobie przed egzaminem dojrzałości. To też bezcenna inspiracja przy wyborze stroju na studniówkę.
 • Nowoczesna fryzura, dla nowoczesnych mężczyzn

  Nowoczesna fryzura, dla nowoczesnych mężczyzn

  Zespół stylistów marki Trendy Hair Fashion przygotował propozycje męskich fryzur na nadchodzący sezon.
 • Pin-up - najbardziej kobiecy styl

  Pin-up - najbardziej kobiecy styl

  Rozkloszowane spódnice, paski w talii, wysokie czółenka z kokardami, pończochy i koronki - to charakterystyczne elementy stylizacji pin-up. Styl wywodzący się głównie z lat 40. i 50., który jest połączeniem seksapilu i kokieterii, okazuje się być nadal żywy.
 • Laetitia Casta w zmysłowej bieliźnie

  Laetitia Casta w zmysłowej bieliźnie

  Laetitia Casta - od lat wzdychają do niej tysiące mężczyzn. Ostatnio jednak tych westchnień zdecydowanie przybyło. Powód? Seksowna francuska aktorka i modelka użyczyła swojego boskiego ciała do promocji zmysłowej bielizny.

Filmy - Moda retro (1)

 • To był najbardziej kobiecy czas w modzie!

  Paryskie Muzeum Galliera zorganizowało wystawę poświęconą modzie lat 50. - Obcisła góra, podkreślona talia, rozkloszowany dół... Tamta dekada pozwoliła kobietom na frywolność i fantazję. Moda była kolorowa i radosna - mówi Olivier Saillard, kurator ekspozycji.