Moda na sukces

Synonimy:
The Bold and the Beautiful,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Moda na sukces (74)

 • Lalki erotyczne na planie "Mody na sukces"

  Lalki erotyczne na planie "Mody na sukces"

  Ekipa serialu "Mody na sukces", do którego zdjęcia wznowiono w tym tygodniu, wpadła na pomysł, jak kręcić sceny seksu, by nie łamać surowych obostrzeń sanitarnych. Wykorzystane zostaną żeńskie i męskie lalki erotyczne. Na angaż mogą też liczyć osoby, którą są partnerami aktorów w prawdziwym życiu.
 • ​Ruszają prace nad nowymi odcinkami "Mody na sukces"

  ​Ruszają prace nad nowymi odcinkami "Mody na sukces"

  W tym tygodniu wznowione będą prace na planie "Mody na sukces", kultowego serialu, który jest jedną z najdłużej nadawanych oper mydlanych w historii telewizji. Będzie to pierwszy serial kręcony w Kalifornii, reaktywowany po złagodzeniu w tym stanie restrykcji związanych z pandemią.
 • "Moda na sukces": Brooke i Ridge po latach

  "Moda na sukces": Brooke i Ridge po latach

  "Moda na aukces" była emitowana w TVP od 1994 roku. Opera mydlana cieszyła się przed laty tak wielką popularnością, że pomimo licznej krytyki zyskała miano kultowej. Jest też najdłużej emitowanym serialem TVP. Zobaczcie, jak dziś wyglądają główni bohaterowie - Brooke i Ridge Forresterowie.
 • Brooke i Ridge z "Mody na sukces": Tak wyglądają dziś

  Brooke i Ridge z "Mody na sukces": Tak wyglądają dziś

  Serial „Moda na sukces” cieszył się swego czasu w Polsce ogromną popularnością. Operę mydlaną emitowano od 1994 roku.
 • Wodzianka ze Złotych Globów w "Modzie na sukces"

  Wodzianka ze Złotych Globów w "Modzie na sukces"

  Kalleth Cuthbert, która przykuła uwagę mediów podczas rozdania Złotych Globów, gdzie pojawiła się na drugim planie zdjęć największych gwiazd filmu i telewizji, zagrała w popularnej telenoweli "Moda na sukces". Modelka poinformowała o angażu na swoim koncie n Instagramie.
 • Katherine Kelly Lang, czyli Brooke Logan Forrester o serialu "Moda na sukces"

  Katherine Kelly Lang, czyli Brooke Logan Forrester o serialu "Moda na sukces"

  "Moda na sukces" ma już ponad 7000 odcinków! "Nikt nie przewidywał ani tak wielkiego sukcesu, ani tego, że 'Modę na sukces' będziemy realizować tyle lat" - mówi Katherine Kelly Lang, grająca Brooke Logan Forrester - główną bohaterkę najsłynniejszej amerykańskiej opery mydlanej.
 • "Moda na sukces" wraca do telewizji

  "Moda na sukces" wraca do telewizji

  9 listopada zadebiutuje ogólnodostępny, bezpłatny kanał telewizyjny NOWA TV. Wśród serialowej propozycji stacji znajdzie się premierowa produkcja własna "Redakcja. Dział Śledczy"; ponadto widzowie będą mogli obejrzeć dwie telewizyjne produkcje Luca Bessona: seriale "No Limit" i "Transporter" oraz hit "Moda na sukces". Kultowa amerykańska telenowela emitowana będzie od poniedziałku do piątku o godz. 19.30.

Filmy - Moda na sukces (2)