moda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
moda ,

Artykuły - Moda (14)

 • Nowy trend w USA: Luksus z drugiej ręki

  Nowy trend w USA: Luksus z drugiej ręki

  W sieci jest coraz więcej sklepów sprzedających używaną designerską modę.
 • Trendy na lato 2017, które nie wyjdą z mody po wakacjach

  Trendy na lato 2017, które nie wyjdą z mody po wakacjach

  „Kupić czy nie kupić?”, „Warto?”, „Czy to nie jest trend jednego sezonu?” Większość z nas, kiedy w sklepach pojawiają się nowe kolekcje, zadaje sobie takie pytania. Chcemy być na czasie, ale bez konieczności corocznej wymiany garderoby. Poznaj trendy na lato 2017, które przetrwają dłużej. Te rzeczy warto kupić podczas wyprzedaży!
 • Młodzi konsumenci mają ogromny wpływ na rynki

  Młodzi konsumenci mają ogromny wpływ na rynki

  Zdaniem analityków rynku handlowego, młodzi konsumenci mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe swoich rodziców. Często najmłodsze pokolenie wyznacza trendy.
 • "Puls Biznesu": Polscy projektanci liczą się na świecie

  Inwestycja w design to zysk dla gospodarki i firm, budowanie pozytywnego wizerunku kraju i tworzenie jego kultury materialnej - przekonują eksperci, na których powołuje się "Puls Biznesu".
 • Supertriki na cienkie włosy

  Supertriki na cienkie włosy

  Każda z nas, nawet posiadaczka cienkich włosów może mieć fryzurę w rozmiarze XL! Poznaj nowe techniki stylizacji i kosmetyki, dzięki którym twoja fryzura będzie zachwycała objętością!
 • Już 7 mln internautów odwiedza e-sklepy z modą

  Już 7 mln internautów odwiedza e-sklepy z modą

  Podczas jednej transakcji w e-sklepie z branży modowej klienci kupują zwykle dwa produkty i wydają średnio ok. 250 zł - wynika z badania gemiusShopMonitor. Zakupy ubrań, dodatków i butów w sieci stają się coraz popularniejsze. Jak podaje firma Gemius, sklepy internetowe z branży modowej odwiedza co miesiąc 6-7 mln polskich internautów.
 • Les Sapeurs - najwięksi szpanerzy XXI wieku

  Les Sapeurs - najwięksi szpanerzy XXI wieku

  Zamiast kupić dom, wolą sprawić sobie drogi garnitur, aby zadawać nim szyku i wzbudzać zazdrość innych. Dla nich świętością jest metka drogiego projektanta mody, a ze sposobu ubierania się uczynili prawdziwą sztukę. Poznajcie "Les Sapeurs" - afrykańskich dandysów i największych szpanerów XXI wieku.
 • Tak się ubierają kobiety sukcesu

  Tak się ubierają kobiety sukcesu

  Zarządy korporacji były kiedyś domeną mężczyzn. Kobiety też się tam pojawiały, ale ukryte w czarnych i szarych sztywnych garniturach i praktycznych butach. A kiedy już trafiły do elity korporacyjnych menedżerów, wolały się nie wyróżniać...
 • Dieta bez glutenu - moda czy konieczność?

  Dieta bez glutenu - moda czy konieczność?

  Ból głowy, strzykanie w kościach, kiepski nastrój, nadwaga. Obwiniamy o to poczciwą pszenicę, jęczmień, żyto. Czy to możliwe?