MMS

Artykuły - MMS (119)

 • Od lipca tanieje roaming w Unii Europejskiej

  Od lipca tanieje roaming w Unii Europejskiej

  Od lipca zaczną obowiązywać nowe tabele stawek roamingowych za połączenia komórkowe w Unii Europejskiej. Ceny maksymalne w złotych lekko spadną. Za minutę połączenia z zagranicy Polacy zapłacą nie więcej niż 95 groszy.
 • iPhone olimpijczyka nie poradził sobie z 2 tysiącami wiadomości

  iPhone olimpijczyka nie poradził sobie z 2 tysiącami wiadomości

  Czy telefon może nie poradzić sobie z natłokiem wiadomości? Okazuje się, że tak, co podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi udowodnił jeden z rosyjskich snowboardzistów.
 • Partnerka wysyła ci sprośne esemesy? Miej się na baczności!

  Partnerka wysyła ci sprośne esemesy? Miej się na baczności!

  Sexting, czyli przesyłanie sobie pieprznych smsów lub zdjęć części ciała, staje się powszechnym zjawiskiem, nawet wśród dojrzałych par. Jak przekonują naukowcy, ta aktywność może nieść ze sobą negatywne skutki.
 • Ile musimy płacić polskim operatorom? Analiza UKE

  Ile musimy płacić polskim operatorom? Analiza UKE

  Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował kompleksowe porównanie cen usług telefonii komórkowej w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, zarówno pod względem średnich kosztów korzystania z ofert, jak również opłat za poszczególne usługi głosowe i niegłosowe.
 • MMS z mechanizmem autodestrukcji

  MMS z mechanizmem autodestrukcji

  Darmowa aplikacja na iPhone'a i iPada - Snapchat - służy do modyfikowania wiadomości tak, by zostawały usuwane w kilka sekund po tym, gdy zostaną odczytane przez odbiorcę. Komu przyda się taka funkcja?
 • Ostrzegają młodzież przed wysyłaniem erotycznych MMS-ów

  Ostrzegają młodzież przed wysyłaniem erotycznych MMS-ów

  Członkowie nowojorskiego Kongresu Stanowego przygotowali ustawę "Ratujmy młodzież przed cyberprzestępczością". Jeśli zostanie przegłosowana, do programów nauczania w całym stanie Nowy Jork zostanie włączony program edukacyjny przestrzegający przed sextingiem.
 • Facebook przez SMS-y i MMS-y

  Facebook przez SMS-y i MMS-y

  Aplikacje umożliwiające korzystanie z Facebooka stały się niezwykle popularne. Pojawia się problem, gdy użytkownik stacjonarnego "Fejsa" nie ma telefonu, na którym można taką aplikację zainstalować. Orange proponuje własne rozwiązanie.
 • Neostrada: Pomoc techniczna przez MMS

  TP wprowadza kolejne udogodnienie dla abonentów internetowej usługi neostrada. Od kilku dni pomoc techniczna wysyła MMS-y z pomocą rozwiązania problemu.
 • Telefonia: Czy rzeczywiście będzie drożej?

  Telefonia: Czy rzeczywiście będzie drożej?

  Play nie zamierza podnosić cen SMS-ów, MMS-ów, połączeń krajowych i zagranicznych, zmieni się za to cena abonamentu. Polkomtel zapewnia, że nie podrożeją SMS-y. W Orange nie będzie podwyżki - przynajmniej od początku roku. Na zmiany cen nie zdecydował się oferujący internet i telewizję Cyfrowy Polsat. W UPC Polska ceny abonamentów oraz połączeń telefonicznych zostaną dostosowane do obowiązujących stawek VAT.
 • Święta w Plusie: 336,8 mln SMS-ów i 1,5 mln MMS-ów

  Święta w Plusie: 336,8 mln SMS-ów i 1,5 mln MMS-ów

  Użytkownicy komórkowej sieci Plus podczas świątecznego weekendu wysłali ponad 336,8 mln SMS-ów (najwięcej w Wigilię). Zmniejszyła się natomiast liczba wysłanych MMS-ów.