mister

Artykuły - Mister (5)

 • Zawarcie znaczącej umowy faktoringu z firmą Mister Deevenchy

  Raport bieżący nr 79/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zgodnie z par.5 ust.1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, Zarząd GF PREMIUM S.A. (Faktor) informuje, że dnia 09.05.2008 r. została zawarta umowa faktoringu z Eugeniuszem Żerdzińskim prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Mister Deevenchy Eugen
 • Nagroda dla Horteksu

  Nagroda dla Horteksu w konkursie Mister Eksportu Produktów Zywnosciowych 2002.
 • Nagroda w konkursie Mister i Junior Eksportu

  Zarząd Z.P.C. Wawel SA podaje do wiadomości, iż w trakcie Międzynarodowych Targów Poznańskich Spółka otrzymała przyznane przez Jury konkursu Mister i Junior Eksportu Produktów Żywnościowych 2001 zorganizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą wyróżnienie w kategorii Mister Eksportu Produktów Żywnościowych 2001 dla Grupy Produktów - Malaga, Kasztanki, Mieszanka Krakowska, Śliwka w czekoladzie, karmelki Dodo.
 • Przyznanie nagród

  Zarząd Spółki Z.L. "Orzeł" S. A. w Mysłakowicach informuje o przyznaniu następujących nagród: - Mister Eksportu Przemysłu Lekkiego 2000 w Konkursie Mister i Junior Eksportu 2000, zorganizowanym pod patronatem Ministra Gospodarki i Krajowej Izby Gospodarczej podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagroda przyznana została za tkaniny lniane odzieżowe, - Nagoda przyznana dla emitenta akcji o najwyższej efektywności finansowej w 2000 roku przez CeTO w 5-tą rocznicę powstania rynku pozagiełd
 • Otrzymanie nagrody Ministra Gospodarki

  Zarząd ZO "Bytom" SA informuje, iż ZO "Bytom" SA zostały laureatem konkursu Mister Eksportu Przemysłu Lekkiego 2000 i otrzymały nagrodę Ministra Gospodarki w wysokości 60.000 PLN.

Filmy - Mister (2)

 • Jakub Kucner

  - Nigdy nie miałem takich zarzutów. Na początku, jak zaczynałem, miałem taki fajny sposób na zdobywanie osób obserwujących. Wchodziliśmy z nimi w kontakt i to był taki efekt kuli śnieżnej - powiedział Kucner odpowiadając na pytanie, czy zdarza mu się kupować obserwatorów na Instagramie.
 • Rafał Maślak: ''Jechałem na szmacie do trzeciej w nocy''

  Rafał Maślak otworzył swój gabinet pielęgnacji paznokci, do którego zaprasza zarówno panie, jak i panów. Model podarował lokal swojej pięknej dziewczynie Kamili, która ma być jego szefem. Czy wspólny interes wypali?