misie

Artykuły - Misie (51)

 • Podaruj pluszowego misia małym pacjentom Przylądka Nadziei

  Podaruj pluszowego misia małym pacjentom Przylądka Nadziei

  25 listopada na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zorganizowała akcję „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei”. Chcemy, żeby w tym wyjątkowym dniu każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!
 • Lindt wygrywa z Haribo spór o złote misie

  Lindt wygrywa z Haribo spór o złote misie

  Producent czekolady Lindt wygrał przed Federalnym Trybunałem Sprawiedliwości spór z niemiecką firmą Haribo. Kłótnia dotyczyła nazwy marki "Złoty Miś" (Goldbären).
 • Miley Cyrus krytykują już nawet pluszowe misie

  Miley Cyrus krytykują już nawet pluszowe misie

  Po wulgarnym występie na gali MTV Video Music Awards na Miley Cyrus spadła lawina krytyki. Do tego chóru dołączyła Fundacja Pluszowego Misia.
 • Misie poznają dzieci z lekarzami

  Misie poznają dzieci z lekarzami

  Z widokiem lekarza, wizytami w szpitalu i nie zawsze przyjemnymi zabiegami medycznymi będzie się w piątek oswajało kilkaset dzieci w "Szpitalu Pluszowego Misia" w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach. Pomogą im w tym pluszaki i prawdziwi lekarze.
 • Prasa: Pluszowe misie geopolitycznym granatem

  Prasa: Pluszowe misie geopolitycznym granatem

  Pluszowe misie z apelami o wolność słowa, zrzucone przez Szwedów nad Białorusią, okazały się geopolitycznym granatem, gdyż na wywołanym przez tę akcję konflikcie Mińska z UE wygrywa Kreml - ocenia w piątek gazeta internetowa "Biełorusskije Nowosti".
 • Muzeum tworzy kolekcję zabawek z czasów PRL

  Muzeum tworzy kolekcję zabawek z czasów PRL

  Pluszowe misie, lalki, bierki i pchełki a także popularne serie książeczek czy bajki na kliszach m.in. takie zabawki z czasów PRL zgromadziło Muzeum Archeologiczno - Historyczne w Elblągu.
 • Przedszkolaki będą "leczyć" pluszowe misie

  Przedszkolaki będą "leczyć" pluszowe misie

  Łódzkie przedszkolaki wraz ze studentami Uniwersytetu Medycznego będą "leczyć" pluszowe misie. Głównym celem zabawy "Szpital pluszowego misia" jest zmniejszenie strachu dziecka przed lekarzem, pobytem w szpitalu czy rutynowymi badaniami.

Filmy - Misie (2)