miś ]

Artykuły - Miś ] (-5)

 • Lindt wygrywa z Haribo spór o złote misie

  Lindt wygrywa z Haribo spór o złote misie

  Producent czekolady Lindt wygrał przed Federalnym Trybunałem Sprawiedliwości spór z niemiecką firmą Haribo. Kłótnia dotyczyła nazwy marki "Złoty Miś" (Goldbären).
 • Milionowe ptasie mleczko

  Wedel sądzi się z Zakładami Wyrobów Cukierniczych Miś o ptasie mleczko, które obaj producenci nazywają tak samo - pisze "Puls Biznesu".
 • Słabość MiS-iów

  Bardzo przeciętna sesja odwrotu Po wczorajszej słabej sesji na Wall Street, we wtorek rynki ponownie otrzymały okazję do wygenerowania emocjonalnej sesji odwrotu. Niestety, choć WIG20 zanotował dziś 0,3% wzrost mimo spadku na nowe minimum w trakcie sesji, trudno nazwać to wiarygodną sesją odwrotu.
 • Spadki MiŚ-ów trwają nadal

  Wczorajsza sesja przyniosła nieznaczny wzrost blue chipów. WIG20 zyskał 0,3 proc., kończąc notowania na poziomie 2409,2 pkt. Dużo gorzej poradziły sobie natomiast mniejsze indeksy. WIG50 spadł o 0,6 proc., a WIG250 o 0,3 proc. Nie przełożyło się to jednak na indeks szerokiego rynku, który wzrósł o 0,1%.
 • "Tłuste misie" ministra Sienkiewicza

  "Tłuste misie" ministra Sienkiewicza

  Do historii polskiej polityki podatkowej na pewno przejdzie jedno zdanie ministra spraw wewnętrznych, ujawnione przez tygodnik "Wprost".